Dara Rolins vyjmenovala, co všechno má za majetek. Stalo se tak po útoku, že je zlatokopka

Fotbalista Pavel Nedvěd a zpěvačka Dara Rolins
Fotbalista Pavel Nedvěd a zpěvačka Dara Rolins
Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 17. 1. 2022

Dara Rolins (49) a Pavel Nedvěd (49) jsou už několik měsíců partneři a mají ve své lásce příznivce, ale také řadu lidí, kteří jim vztah nepřejí. Na sociální síti Instagram se slovenská pěvecká hvězda dokonce dočkala obvinění, že je »zlatokopka«. Na to pak reagovala poměrně překvapivě, když vyjmenovala, jakým majetkem disponuje. Pro ŽivotvČesku.cz pak zhodnotil psycholog Jeroným Klimeš (58), jakou šanci má láska na dálku.

Zpěvačka Dara Rolins a viceprezident fotbalového Juventusu Pavel Nedvěd ještě donedávna svou lásku skrývali a užívali si, že o ní nikdo neví. V první polovině prosince pak zpěvačka potvrdila, že s fotbalistou už půl roku tvoří pár a jakékoliv schovávání začalo postrádat smysl. Na sociálních sítích se proto slovenská umělkyně pochlubila fotografiemi, které dokazují, jak vážné pouto mezi ní a držitelem Zlatého míče vzniklo.

Teď se pod svým příspěvkem na Instagramu v komentářích dozvěděla, že někteří ji vidí jako zlatokopku. Aby vyvrátila, že je s muži kvůli penězům, na komentář reagovala. "Co prosím? Myslíte si, že mi ten třípatrový barák, další v Emirátech, dvě auta v garáži a pár milionů na účtě někdo věnoval? To poslední, co jsem, je zlatokopka, Zdendo. To mi věř," vyjmenovala v reakci Dara Rolins, co všechno vlastní s tím, že si vše pořídila za své peníze.

Po více než půl roce se pouto Dary Rolins a Pavla Nedvěda zdá být velice pevné. I když teď prožili nějaký čas spolu na horách v zahraničí, brzy se oba budou muset vrátit ke svým povinnostem a lásku si budou moci projevovat opět jen prostřednictvím telefonátů či zpráv, v současnosti ale nic nenasvědčuje tomu, že absence fyzického kontaktu by rozkvětu jejich vztahu bránila.

"Vztahy na dálku většinou nemají dlouhého trvání, protože neuspokojují člověku to, co od vztahu očekáváme, a to jsou partnerské potřeby. Ráno máme potřebu někoho obejmout a vyrazit do nového dne, večer naopak máme potřebu si popovídat, co se dělo, v případě pak v posteli pošpásovat. Pokud vztah tyto potřeby tělesné blízkosti a dotyku frustruje, což je typická vlastnost vztahů na dálku, samozřejmě se nemůžeme divit, že tyto vztahy mají většinou špatnou prognózu," vysvětlil Jeroným Klimeš pro ŽivotvČesku.cz, proč vztahy na dálku nemívají dlouhého trvání a co je jejich »zabijákem«.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.