Dárky pro manželku už mám nakoupené. O Vánocích dodržujeme některé tradice, říká Adam Vojtěch

Adam Vojtěch a jeho manželka Olga
Adam Vojtěch a jeho manželka Olga
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 6. 12. 2020

Bývalý ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (34) se řadí k lidem, kteří si vánoční svátky a tradice umí užít. V tomto směru je spíše rodinný typ člověka. A rozhodně nepatří k těm, kteří dárky pod stromeček shání až na poslední chvíli. "Některé už mám nakoupené," prozradil pro ŽivotvČesku.cz muž, který v pozici šéfa rezortu strávil dlouhé tři roky.

"Pokud jde o Mikuláše, tak to jsem moc neprožíval, protože ještě děti nemám. Samozřejmě Vánoce prožívám jako důležité svátky. Koupil jsem adventní věnec. Připravujeme s manželkou nějaké cukroví. A i nějaké dárky jsem už pro manželku, ale i rodinu nakoupil. Snažím se, aby Vánoce pro mě byly svátky klidu, nikoliv hektické a celkově to i letos tak bude," svěřil pro ŽivotvČesku.cz Adam Vojtěch, jak se na svátky chystá. A že i letos dodrží některé tradice, které vnímá jako důležitou součást svátků vánočních.

"Tradice některé držíme. Půlíme jablka či dáváme šupinu pod talíř. Něco málo z těch vánočních zvyků dodržujeme," dodal pro ŽivotvČesku.cz bývalý ministr zdravotnictví Adam Vojtěch.

S půvabnou Olgou politik do manželství vstoupil po sedmi letech vztahu. Brali se v novorománské kapli Korunování Panny Marie v Niměřicích v loňském roce přesně 19. října 2019.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.