Ďatelinka prohrál nad Vémolou předtím, než ho chtěl poslat do důchodu. Konec v prvním kole

Milan Ďatelinka prohrál nad Karlosem Vémolou
Milan Ďatelinka prohrál nad Karlosem Vémolou
Foto: se souhlasem Oktagonu
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 27. 3. 2021

Z titulové bitvy po pátečním vážení, ve kterém do limitu nesplnil český bijec Karlos Vémola předepsanou váhu, se stala jen polotitulová. Následovalo odebrání pásu šampiona organizace Oktagon a následně se jím stát za trest ani nemohl. A to i v případě, kdyby zvítězil. Nadaný Milan Ďatelinka si ale nedošel pro vítězství, když Vémolu nepřemohl a nepostaral se o senzaci.

Poté co se Karlos Vémola o 0,6 kilogramu nevešel do limitu střední váhy, která je 83,9 kilogramů, se připravil o pás šampiona i sobotní titulovou šanci a soupeři odevzdal desítky procent z výplaty. Ďatelinka kolegiálně řekl: "Nevadí mi to."

Ani po zápase, který neměl dlouhé trvání, si nestěžoval. Poděkoval sponzorům. Před tím byl Vémola ale sebevědomější. "Bylo toho řečeno dost. Nikomu kromě Ďatla nic nedlužím, v Oktagonu je stále jeden král," řekl po zápase Vémola, který si došel jednoznačně a během krátké doby pro vítězství.

Vémola svého soupeře rychle povalil na zem a tam, jak je jeho zvykem, zápas kontroloval. Ďatelinka po chvíli nabídl svému soupeři záda, čehož Vémola využil a nasadil mu škrcení zezadu. Titul ve střední váze je tak aktuálně uvolněný.

Nejlepší výkon večera, podle sázkové kanceláře Tipsport, která uděluje bonus za výkon večera, předvedla Lucia Szabová. Ta skvělým highkickem uspala svou řeckou soupeřku Cristinu Netzu a připsala si další dominantní vítězství.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.