David Beckham změnil zcela účes a zapojil i své syny. Zřejmě nejsou nadšení, směje se fotbalová legenda

Bývalý fotbalista David Beckham se synem
Bývalý fotbalista David Beckham se synem
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 16. 7. 2021

Bývalý fotbalista David Beckham (46) se rozhodl zavzpomínat na staré časy a prošel radikální změnou účesu. Lehce ostříhal vlasy a odbarvil je na zářivě blond barvu. Aby v tom nebyl sám, ke kadeřníkovi vzal i syny Romea (18) a Cruze (16), kterým při volbě nového účesu odvaha rovněž nechyběla.

V 90. letech byl David Beckham průkopníkem blond barvy vlasů na mužích, jejichž vlasy byly přirozeně tmavé. Sestřihy střídal a odstíny blond se měnily, později se ale vrátil ke své původní barvě a vypadal skvěle. Nyní se rozhodl si po letech znovu trochu zadivočit a k zářivým vlasům se vrátil. Do rukou zkušených kadeřnic svěřil i své syny Romea a Cruze.

Velkou proměnou se Beckham pochlubil na sociální síti. "Chlapci potřebovali připomenout, kdo to v 90. letech udělal jako první. Vzhledem k jejich výrazům zřejmě nejsou úplně nadšení," napsal bývalý fotbalista ke dvěma fotografiím se svými syny.

Zatímco David se vrátil ke své dříve oblíbené blond barvě, Romeo má vlasy nyní přímo stříbrné. Úplně nejodvážnější volbu učinil Cruz, který si v 16 letech nechal hlavu obarvit na růžovo.

Proměnu Davida Beckhama veřejně pochválila i jeho manželka. "Taťka to udělal první a dnes to vypadá ještě lépe než tehdy," napsala do komentářů na Instagramu bývalá členka skupiny Spice Girls Victoria Beckhamová. "Vypadá to super," nešetřil chválou nejstarší syn Beckhamových Brooklyn.

Herečka a zpěvačka Anna Slováčková (25) byla dlouhodobě nedílnou součástí seriálu z lékařs...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.