Reklama:

David Gránský a jeho Nikola se stanou rodiči. Očekáváme, že se brzy nevyspíme, zažertoval u rozkošných těhotenských snímků

Herec David Gránský s manželkou
Herec David Gránský s manželkou
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 29. 1. 2022

Herec David Gránský a jeho manželka Nikola Gránská (27) čekají miminko. Radostnou novinkou se pochlubili na sociálních sítích, kam umístili láskyplné fotografie z těhotenského focení. Jeden z nejstabilnější párů českého showbyznysu se tak už za pár měsíců dočká miminka. "Očekáváme, že se brzo nevyspíme," napsal herec ke snímkům. Pro ŽivotvČesku.cz se vyjádřil s gratulací jeho kolega ze SuperStar Julián Záhorovský (37).

Reklama:

David Gránský, nejlépe známý z populárních seriálů a také jako poslední moderátor show Česko Slovensko má talent, se stane otcem. Společně s manželkou Nikolou Gránskou, za svobodna Madunickou, na sociálních sítích zveřejnil roztomilé snímky, kterými potvrdil, že jejich rodina se za několik měsíců rozroste. Těhotenství přišlo po dvou a půl letech v manželství.

Reklama:

Oblíbený herec, přestože patří mezi muže, kteří si prostřednictvím obrazovek získávají srdce mnoha dívek, je své Nikole věrný už dlouhá léta. Svatba proběhla v červnu roku 2019 a byla zároveň oslavou desetiletého výročí páru. Zásnuby proběhly o rok dříve na dovolené v Americe, David Gránský své tehdy ještě přítelkyni nasadil prstýnek v New Yorku.

"Každý den děkuji, že jsem našla svojí spřízněnou duši, parťáka na život a nejlepšího kamaráda. Když člověk něco chce, musí za to bojovat. A já za Tebe budu bojovat celý život," napsala Nikola Gránská na sociální síti u příležitosti prvního výročí svatby a dokázala tak, že láska mezi ní a známým televizním i divadelním hercem je každým rokem silnější.

Rodina Gránských už zůstane dvoučlenná jen několik měsíců. Manželé si nechali nafotit profesionální těhotenské fotky a jejich prostřednictvím se podělili o radostnou novinku. "Hráč číslo 3 vstoupil do hry. Očekáváme, že se brzo nevyspíme," napsal herec k fotografiím, z nichž na jedné jeho krásná manželka ukazuje snímky z ultrazvuku a na druhé je zachycené rozkošné bříško.

S gratulacemi přispěchali nejen fanoušci, ale také kolegové Davida Gránského. "Je to milá zpráva. Jako kolega hudebník mu to moc přeji," řekl pro ŽivotvČesku.cz Julián Záhorovský, který se stejně jako David Gránský proslavil svým hlasem v soutěži SuperStar.

"Jupí! Já jsem si to myslela. Užívejte a držím palce," napsala herečka Kristýna Leichtová (36). "Lásky! Jsem dojatá! Gratulujeme oba s Jirkou," napsala ke snímkům herečka Ivana Korolová (33), která s oblíbeným hercem tvořila pár v seriálu Gympl s ručením omezeným. Nechyběla ani gratulace od Jasminy Alagič (32), která s Davidem Gránským moderovala poslední ročník talentové soutěže. "Davide, koukej, mimčo ty vago! Z celého srdce gratulujeme," uvedla moderátorka.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: