David Gránský a Roman Vojtek předvedli dokonalý duet. Krizovou situaci vyřešil Ondřej Sokol

David Gránský a Roman Vojtek v show Tvoje tvář má známý hlas
David Gránský a Roman Vojtek v show Tvoje tvář má známý hlas
Foto: Se svolením TV Nova
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 11. 4. 2021

V neděli večer nejsledovanější tuzemská komerční stanice nabídla další díl 8. řady show plné kostýmů. Tentokrát soutěžící vytvořili dvojice a předváděli slavné duety. Těžké vystoupení čekalo také na moderátory Aleše Hámu (47) a Ondřeje Sokola (49). "Krizové momenty určitě přichází u každého mého pěveckého vystoupení. Opravdu obdivuji všechny soutěžící za to, co dokážou," uvedl Ondřej Sokol pro ŽivotvČesku.cz.

Moderátor Ondřej Sokol přiznal, že před každým vystoupením prožívá obrovský stres. V neděli večer ho čekal duet s kolegou Alešem Hámou. Oba moderátoři dostali za úkol předvést jemný duet My dva a čas, který proslavila dvojice Yvetta Simonová a Milan Chladil.

"Krizové momenty určitě přichází u každého mého pěveckého vystoupení. Opravdu obdivuji všechny soutěžící za to, co dokážou. Skláním se před lidmi, kteří takové věci umí. Já skutečně zpěvákem nejsem, takže pro mě hudební číslo vždy znamená peklo. Někdy to dopadne naštěstí jako zábavné číslo," řekl Ondřej Sokol pro ŽivotvČesku.cz. Tentokrát ale nešlo o pouhou taškařici, ale podle poroty předvedli s Alešem Hámou skvělý výkon. I když nebyl soutěžní.

Nejlepší číslo večera nachystali David Gránský a Roman Vojtek, kteří se téměř dokonale převtělili do dvojice David Bowie a Freddie Mercury a zpívali song Under Pressure.

Druhé místo si odnesly Jitka Boho a Iva Pazderková za song Can't Remember to Forget You, který v originále zpívají Shakira a Rihanna.

Bronzové medaile si pak zaslouženě za nedělní večer odnesli Berenika Kohoutová a Petr Rychlý za song Karel nese asi čaj. Berenika Kohoutová se převtělila do Jiřího Korna a Petr Rychlý ztvárnil Viléma Čoka.

Aleš Háma (48) je zkušený moderátor, který za sebou má moderování jak televizních soutěží,...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu