David Gránský se rozčílil kvůli demonstraci na Staromáku. Výsměch všem zdravotníkům, napsal

Davida Gránského rozčílila demonstrace na Staromáku
Davida Gránského rozčílila demonstrace na Staromáku
Foto: Nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 19. 10. 2020

Herec a zpěvák David Gránský (28) patří mezi oblíbené tváře televizní obrazovky, ale také k lidem, kteří dokážou vyjádřit vlastní názor, když je ho třeba. Konkrétně se rozlítil nad průběhem nedělní demonstrace na Staroměstském náměstí, které se proměnilo v zuřivé bojiště.

David Gránský je muž mnoha talentů. Diváci si ho můžou pamatovat mimo jiné jako moderátora hvězdného pořadu Top Star nebo pohledného doktora Matyho Bojana ze seriálu Modrý kód. Na svém oficiálním profilu herec potvrdil domněnky ohledně jeho pondělních pozitivních testů na covid-19 a dodal, že nepotřebuje dělat ze svého zdravotního stavu mediální senzaci. Čas léčby tráví v domácí karanténě a přiznal, že se cítil opravdu zle.

Co je podle něj ale mnohem zásadnější – situace, kterou v neděli zažilo hlavní město Praha. Staroměstské náměstí se totiž stalo místem konání demonstrace proti vládním nařízením, která se proměnila doslova v brutální řežbu. Výbuchy pyrotechniky, záplavy střepů a demonstranti zmítající se v tvrdých bitkách s policií.

Tak jo. Od pondělí volají z různých bulvárků, zda jim můžu potvrdit, že mám covid. “Ne nemůžu!” Nepotřebuju z mého...

Zveřejnil(a) David Gránský - Oficiální stránka dne Neděle 18. října 2020

"Svět se zbláznil. Rouška je náhubek? Tohle, že je svoboda projevu? Maximálně výsměch všem zdravotníkům!" okomentoval David Gránský hrůzy, které se odehrávaly v centru Prahy během víkendového odpoledne.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.