David Hasselhoff slaví 68. narozeniny. Představitel Mitche Buchannona z Pobřežní hlídky se udržuje ve skvělé formě

Udržuje se stále ve skvělé kondici.
Udržuje se stále ve skvělé kondici.
Foto: Archiv Davida Hasselhoffa
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 17. 7. 2020

Když se na televizních obrazovkách objevil v roli plavčíka Mitche Buchannona, lidé si ho okamžitě zamilovali. Herec David Hasselhoff slaví dnes 68. narozeniny. A i přes životní eskapády se udržuje ve vynikající formě.

I když na sebe v seriálu Pobřežní hlídka výrazně upozornil, jeho zásadní herecký průlom nastal už v roce 1982. Tehdy získal roli soukromého detektiva Michaela Knighta v seriálu Knight Rider (1982–1986). A Davida Hasselhoffa znal rázem celý svět. V roce 1983 vyhrál cenu People's Choice Awards za nejoblíbenějšího herce v novém seriálu.

Následovala již zmíněna role plavčíka, která jeho úspěch jen podtrhla. Červené trenýrky, plovák v ruce, vítr ve vlasech a klukovský úsměv, tak si většina z nás pamatuje plavčíka Mitche Buchannona ze seriálu Pobřežní hlídka (1989–2001). Díky roli plavčíka se Hasselhoff dostal i do Guinnessovy knihy rekordů. Seriál se stal nejsledovanějším v historii, viděla ho více než miliarda lidí.

Hasselhoff je dva roky ženatý. Za manželku si před dvěma lety vzal devětatřicetiletou Hayley Robertsovou. Předtím byl už ženatý dvakrát. V letech 1984 až 1989 žil s první manželkou Catherine Hicklandovou a v letech 1989 až 2006 s Pamelou Bachovou, s níž má dcery Taylor a Hayley.

Herec měl v minulosti velké problémy s alkoholem. Dnes je prý z nejhoršího venku, a to kvůli dceři, která ho opakovaně prosila, aby svůj tanec s démony pití ukončil. A jak je vidět, vzal prosby své dcery zodpovědně. O tom svědčí i snímky, na kterých je odhalený. Na prahu sedmdesátky vypadá báječně.

Patří mezi hollywoodské hvězdy, které si prošly těžkými časy kvůli závislosti na drogách a...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu