David Kraus se stal pyšným otcem. Narodila se mu dcera, dostala jméno znamenající »hvězda«

Hudebník David Kraus
Hudebník David Kraus
Foto: nextfoto.cz

Konečně se dočkal. Zpěvák David Kraus se ve svých 41 letech stal hrdým otcem vysněné dcery, kterou na svět přivedla jeho mladší partnerka Sarah Opravilová (21). S informací se hudebník podělil na sociální síti. "Narodila se nám nádherná, zdravá holčička jménem Ester," uvedl syn slavného baviče Jana Krause (67).

David Kraus dlouho nemohl najít ženu svých snů, se kterou by založil rodinu. To se mu ale povedlo s o dvacet let mladší partnerkou. To, že je jeho osudová žena těhotná, tajil až do samotné narození dcery.

"Rád bych se s vámi podělil o tu nejkrásnější zprávu. Narodila se nám nádherná, zdravá holčička jménem Ester. Splnil se mi sen všech snů. Děkuju nejvíc její mamince, na kterou jsem moc pyšný. Je to ten největší zázrak zázraků, díky kterému se vám v jednom okamžiku změní život…“ uvedl pyšný otec na Instagramu v takzvaném příběhu.

Zároveň mnohokrát děkuji porodnici v Podolí za skvělou péči a jejich dobrou náladu v této nelehké době. Sledoval jsem s respirátorem, jak se chovají k ostatním lidem. Neskutečná pozornost a ohleduplnost. Každý je tam VIP a tak to má být. A to se tam rodí v podstatě nepřetržitě,“ dodal s tím, že v současnosti se chlubit snímky své dcery nechce z důvodu, že jde o velmi citlivou a soukromou věc.


Význam jména Ester:

Ester se z perštiny překládá jako »hvězda« nebo »jitřenka«. Ze stejného základu pochází i slovo astronomie. Jméno Ester se významově vykládá jako »zářící« nebo »jasná«. Jméno Ester můžeme najít už v Bibli, ve Starém zákoně se Ester jmenovala perská královna židovského původu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu