David z Beverly Hills 90210: Brian Austin Green je konečně šťastný. Megan Foxovou vyměnil za krásnou tanečnici

Brian Austin Green s přítelkyni Sharnou Burgessovou
Brian Austin Green s přítelkyni Sharnou Burgessovou
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 26. 7. 2021

Není sice hercem jedné role, ale v kultovním seriálu Beverly Hills 90210 se zapsal do povědomí televizních diváků jako středoškolák David Silverman. Herec Brian Austin Green (48) má za sebou těžké období v osobním životě kvůli rozchodu s hollywoodskou hvězdou Megan Foxovou (35), s níž byl v manželství deset let. Jeho srdce nyní získala nová žena, která v něm znovu dokázala probudit city a přiměla ho zapomenout na bolest, kterou prožíval. Jeho partnerkou je už osm měsíců krásná tanečnice Sharna Burgessová (36).

Konec manželství s Megan Foxovou byl pro amerického herce velkou ranou, i z toho důvodu, že spolu mají tři syny – osmiletého Noaha Shannona, Bodhiho Ransoma (7) a Journeyho Rivery (4). S bývalou partnerkou a herečkou Vanessou Marcilovou (51) má pak nejstaršího syna Kassia Lijaha (19).

Ale život přináší nejen těžké chvíle, ale i ty šťastné. Před osmi měsíci našel novou lásku, kterou je Sharna Burgessová, australská tanečnice a mimo jiné vítězka 27. řady taneční show Dancing with the Stars.

"Je to už opravdu dlouho, co jsem s někým, s kým mohu svůj život skutečně sdílet," napsal zamilovaný Brian Austin Green na svém oficiálním instagramovém profilu a jeho slova nenechala krásná blondýnka bez odezvy. "Neexistuje nikdo jiný, s kým bych si dokázala představit ho sdílet. Miluju tě," přidala komentář.

Partneři se nikterak neskrývají a ukazují svou lásku tak, jak ji prožívají. Jejich fotky jsou plné polibků, objetí a společných zážitků. V rozhovoru pro podcast Hollywood Raw se Brian Austin Green vrátil ke vztahu s Megan Foxovou, se kterou se rozvádí od listopadu loňského roku.

"Mluvili jsme o tom, abychom byli co nejvíce zodpovědní kvůli dětem. Chceme to udělat tak pozitivním zážitkem, jak to jen jde. Neexistuje žádná kniha pravidel. Neexistuje způsob, jak to udělat dobře, nebo špatně. Učíme se za pochodu, ale důležité je pro nás, abychom komunikovali. Megan přeju jen to nejlepší," řekl herec, který pro mnohé zůstane už navždy Davidem Silvermanem z »devadesátkového« seriálu Beverly Hills 90210.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.