Dcera Blaženy ze Slunce seno randí s milionářem Chladem. V tomhle krásném domku vyrůstala

Veronika Kánská
Veronika Kánská
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 16. 11. 2020

Bývalý automobilový závodník a miliardář Richard Chlad (56) se pochlubil novou partnerkou. Čtyři měsíce je ve vztahu s Annou Marií Kánskou (27) - dcerou herečky Veroniky Kánské (54), která je představitelka Blaženy v Troškově trilogii Slunce, seno…

Ne, to není Paris Hilton!!! To je moje nová přítelkyně, láska, Anna. Anna Marie Kánská. Absolventka vysoké školy, zaměstnaná, zároveň má ‚vedlejšák‘ jako cvičitelka a vyznavačka jógy. Zcela přírodní,“ představil Chlad svou partnerku na sociální síti, kam přidal i několik fotek.

Dcera slavné a půvabné herečky bydlela, než se přestěhovala s rodinou u Chlumce nad Cidlinou. Tam se herečka před lety přestěhovala, když vyměnila městský život za mnohem příjemnější.

Pokud byste hledali, kde strávila své dospívání současná partnerka zámožného muže, tak se musíte vydat na konec vesnice s názvem Končice, což je jen pár kilometrů od mnohem známějšího a již zmíněného Chlumce nad Cidlinou.

Veronika Kánská tam žije v krásném domku se svou milovanou rodinou. Nenápadné bydlení je »zapuštěno« v udržované zeleni, kterou Veronika tolik miluje. Herečka má výhodu i v tom, že do práce jezdí jen kousek. V nedaleké knihovně totiž pracuje jako knihovnice.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.