Dcera Blaženy ze Slunce seno vyrůstala v tomhle útulném domě s novým plotem. Dnes žije s milionářem Chladem

New Project - 2020-12-26T144758.225
New Project – 2020-12-26T144758.225
Foto: Archiv ŽivotvČesku.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 26. 12. 2020

Bývalý automobilový závodník a miliardář Richard Chlad (56) je už pár měsíců ve vztahu s Annou Marií Kánskou (27) - dcerou herečky Veroniky Kánské (54), která je představitelka Blaženy v Troškově trilogii Slunce, seno… Krásná dcera vyrůstala ve vesničce nedaleko města Chlumec nad Cidlinou. "Vždy to byla příjemná dívka, ale už tu nebydlí. Jenom paní Veronika, která pracuje v místní knihovně," řekla pro ŽivotvČesku.cz jedna ze sousedek herečky.

Ne, to není Paris Hilton!!! To je moje nová přítelkyně, láska, Anna. Anna Marie Kánská. Absolventka vysoké školy, zaměstnaná, zároveň má ‚vedlejšák‘ jako cvičitelka a vyznavačka jógy. Zcela přírodní,“ představil Chlad před časem svou partnerku na sociální síti, kam přidal i několik fotek. Aktuálně se na sociální síti pochlubil vánočním snímkem se svou milovanou partnerkou.

Dcera slavné a půvabné herečky bydlela, než se přestěhovala, s rodinou v malé vesničce u Chlumce nad Cidlinou. Tam se Veronika Kánská před lety přestěhovala, když vyměnila městský život za mnohem příjemnější a venkovský.

Pokud byste hledali, kde strávila své dospívání současná partnerka zámožného muže, tak se musíte vydat na konec vesnice s názvem Končice.

Veronika Kánská tam žije v krásném domku se svým dlouholetým partnerem. Nenápadné bydlení prošlo v poslední době mírnou rekonstrukcí. Dům je ohraničen novým dřevěným plotem.

Herečka má výhodu i v tom, že do práce jezdí jen kousek. V nedaleké knihovně, v sousední vesničce s názvem Žiželice, totiž pracuje jako knihovnice.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.