Dcera Buffy, přemožitelky upírů, roste do krásy. Charlotte její půvaby nezdědila, je okatá po tátovi

Herečka Sarah Michelle Gellar s dcerou
Herečka Sarah Michelle Gellar s dcerou
Foto: Profimedia.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 24. 12. 2020

Nejslavnější přemožitelka upírů Sarah Michelle Gellar (43) už dávno řekla, že děti celebrit nemají od narození život zrovna jednoduchý. Před pozorností své děti chrání tím, že příliš nezveřejňuje jejich fotografie. Její prvorozené dítě, dcera Charlotte Grace (11), už je téměř slečna a blíží se k věku, kdy bude chtít mít vlastní účty na sociálních sítích. Z dosud zveřejněných fotek a videí je jasné, že slavnou matku nezapře, ale je mnohem víc po otci.

Seriál Buffy, přemožitelka upírů, byl velkým hitem 90. let a patřil mezi nejsledovanější seriály vůbec. Dnes už ho lidé sledují spíš z nostalgie, nové fanoušky si ale přece jen dokázal najít. Sarah Michelle Gellar ho sleduje se svými dětmi.

O nadšení svých dětí z Buffy promluvila herečka v DRIVE IN-terview show zpěvačky Kelly Clarkson. "V karanténě jsme přemýšleli, co si pustíme a děti se mě zeptaly na tohle. Nevěděla jsem, jestli je to bude bavit, ale souhlasila jsem a nakonec je to moc baví.

Dcera

V průběhu pandemie a dlouhodobého pobytu doma se ukázalo, že jako na děvče a prvorozené dítě je Sarah na Charlotte přísnější než na syna Rockyho. „Asi je to proto, že vím, co to obnáší, být dívkou,“ přiznala časopisu People.

Aby mohla Charlotte démonům a upírům dávat stejnou nakládačku jako před lety máma, dochází od útlého věku na hodiny boxu a jiu-jitsu. Ve všem ostatním je ale podobná spíš otci.

Freddie Prinze Jr. hrál ve starších romantických komediích středoškolské idoly, k lámání dívčích srdcí mu pomáhaly hluboké hnědé oči. Dcera je okatá po něm a s jejími hereckými ambicemi je asi jen otázkou času, kdy bude obecenstvu učarovávat ona.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.