Dcera by ráda byla herečkou, říká Tamara Klusová. Manželka známého písničkáře vyrazila s rodinou na červený koberec

Tamara Klusová
Tamara Klusová
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 19. 1. 2023

Do společnosti tentokrát manželé Klusovi nevyrazili pouze spolu, ale se svou nejstarší dcerou Josefínou (9). Sympatická malá slečna si červený koberec na premiéře filmu »Přání k narozeninám« viditelně užívala. Její maminka, kterou je zpěvačka a influencerka Tamara Klusová (34), pro ŽivotvČesku.cz prozradila, že dívka si myslí na kariéru herečky.

Svou nejstarší ratolest vyvedli manželé Klusovi do společnosti překvapivě na přání samotné malé slečny. Na premiéře filmu si totiž naplánovala setkání s kamarádkou, dětskou herečkou Valentýnou Bečkovou (9), která ve filmu účinkovala.

"V podstatě to bylo Josefínino rande s kamarádkou. Holky se seznámily na natáčení Tajemství staré bambitky 2 a domluvily se, že se zde sejdou," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz maminka malé Josefíny s tím, že si její dcera červený koberec a světla reflektorů užila.

Přirozeně se nabízí otázka, jestli v sobě dívka jako dcera dvou hudebníků také neobjevila umělecké tendence. "Jako rodiče asi nejsme úplně objektivní v tom hodnocení, jestli naše děti vykazují známky uměleckých sklonů. Josefína ale umí tančit a zpívat, velmi ji to baví. Říká také, že by možná chtěla být herečka," uvedla pro ŽivotvČesku.cz Tamara Klusová s tím, že pokud by se pro takovou dráhu kterékoli z jejích dětí rozhodlo, má její i manželovu plnou podporu.

S manželem Tomášem Klusem (36) vychovává pohledná brunetka za Prahou celkem tři děti - Josefínu (9), Alfréda (6) a Jenovéfu (5). Svůj venkovský život se slepicemi, který velmi často sdílí na sociálních sítích, si mladá maminka velice užívá.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.