Dcera Charlieho Sheena je nezbeda po otci. Krásná Sami si vydělává tělem, na pláži fotila odhalené křivky v plavkách

Sami Sheenová
Sami Sheenová
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 13. 9. 2022

Herec Charlie Sheen (57) je proslulý tím, že v minulosti měl život protkaný drogovými, alkoholovými i sexuálními skandály. Nyní žije spořádaným životem, není ale nadšený z dcery Sami (18), která si na internetu vydělává obnaženými snímky a videi. Její matka Denise Richardsová (51) ji v tom podporuje a pro E! News řekla proč.

Život Charlieho Sheena byl ještě před několika lety plný skandálů. Byl známý tím, že chodil na jeden večírek za druhým, liboval si v drogách a alkoholu a užil si s tolika ženami, že by je zřejmě ani nespočítal. Nyní je už celé roky střízlivý a snaží se žít mnohem lépe. Starosti mu ale dělá osmnáctiletá dcera, která se rozhodla vydělávat si tělem.

Sami Sheenová, která v březnu oslavila 18. narozeniny, si založila profil na platformě OnlyFans. Na té si tvůrci vydělávají peníze díky fanouškům, kteří si předplácejí jejich obsah. Jak je obecně známo, ten je na této platformě především erotický. Při focení obsahu na své stránky byla mladičká blondýnka nyní zachycena na pláži.

Je jí osmnáct a žije se svou matkou. K tomuhle nedochází pod mou střechou. Neschvaluji to, ale protože tomu nedokážu zabránit, snažím se ji přesvědčit alespoň o tom, aby zůstala na úrovni, kreativní a neobětovala tomu svou integritu," řekl Charlie Sheen magazínu Page Six na dotaz, co si o práci své dcery myslí.

Zatímco Charlie Sheen není zrovna dvakrát nadšený z toho, že se jeho dcera odhaluje za peníze, její matka se k ní přidala a na platformě si založila profil také. Setkala se za to s kritikou ze strany fanoušků, ale své chování si umí obhájit.

"Sami je 18 let. Já jako rodič ji můžu vést a věřit jejímu úsudku, ale rozhodovat se musí sama a já ji za to nemůžu soudit. Natočila jsem Nebezpečné hry a fotila jsem pro Playboy. A povězme si upřímně, že soudit by ji neměl ani její otec," řekla Denise Richardsová v rozhovoru pro magazín E! News.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.