Dcera Charlieho Sheena roste pro modeling. Šestnáctiletá Sam se podobá půvabné matce

Dcera Charlieho Sheena roste pro modeling
Dcera Charlieho Sheena roste pro modeling
Foto: Profimedia.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 26. 12. 2020

V mládí, dávno před tím, než jeho tvář zničily drogy, byl Charlie Sheen (55) atraktivním mužem. Za manželku si pak vzal velmi krásnou herečku Denise Richards (49) a z jejich lásky vzešly dvě dcery. Starší dcera Sam (16), která si říká Sami, se hodlá brzy vydat na dráhu modelky. Půvaby zdědila hlavně po matce.

Charlie Sheen ve svém životě dělal spoustu špatných věcí. Kromě neřízených večírků, kde alkohol tekl proudem a drog bylo dost na několik dní, se choval i jako příšerný otec a manžel. Herečka Denise Richard si s ním prožila své, ale nechce, aby špatné manželství a ošklivý rozvod měly dopad na děti.

Dcery Sam Sheen a mladší Lola Rose Sheen se spoustu informací dozví na internetu, Denise jim sama nic říkat nechce, aby nepřilévala olej do ohně. „Je spousta věcí, které dcery o svém otci neví. Chci, aby to tak i zůstalo,“ řekla časopisu People.

Magazínu Denise připustila i to, že poté, co byla pověst Charlieho pošpiněna a jeho možnosti pracovat byly značně omezeny, jí přestal platit alimenty. I přes tuto skutečnost se ale v přítomnosti svých dcer chová jako vzorný otec.

Vliv

Sam ani Lola Rose s otcem příliš času netráví, tudíž jsou ovlivněny především výchovou a životním stylem své matky. Ta byla dlouho symbolem mužských tužeb a Sam se vydává v jejích stopách.

V nedávném živém vysílání na Instagramu se jí mohli sledující ptát na cokoliv, co je zajímalo. Prozradila jim, že už odmala toužila být modelkou a za svým snem si hodlá jít.

Instagram Sam je plný krásných fotek, z nichž je evidentní, že po Charliem toho moc co do vzhledu nezdědila. Je krásná stejně, jako v mládí bývala její máma. Slavní rodiče jí nakonec mohou s kariérním vzestupem pomoct.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.