Reklama:

Dcera Dády Patrasové a Felixe Slováčka promluvila o nelehkém roku 2021. Řekla, čeho všeho si váží

Zpěvačka a herečka Anna Slováčková
Zpěvačka a herečka Anna Slováčková
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 4. 1. 2022

Herečka a zpěvačka Anna Slováčková (26) patří k lidem, kteří přestože si v životě prošli nelehkými časy, neztrácejí optimismus. Stejně jako pro jiné hudebníky, i pro ni byly uplynulé měsíce složité kvůli epidemické situaci, která nedovolovala akce v takovém měřítku, v jakém se konaly před příchodem pandemie covidu. Přesto Anička Slováčková nevzpomíná na jediný den uplynulého roku 2021 ve špatném světle. "Vážím si každého dne, který mě v minulém roce potkal, všech zkoušek i momentů, ať už pozitivních, tak negativních," řekla pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Anna Slováčková je silná mladá žena, která se dokázala postavit čelem zákeřné rakovině a porazit ji. Není proto divu, že z jiných událostí a situací, byť nejsou radostné, se nehroutí. Jako pro herečku a hudebnici, která má úspěšnou kariéru jak sólo, tak s kapelou, nebyl rok 2021 jednoduchý, přestože v něm bylo možné vystupovat více než během roku předchozího. Hodnotí ho přesto jako úspěšný.

Reklama:

"Pro mě byl pracovně celkem úspěšný. Vydala jsem svou první sólovou desku, máme za sebou s kapelou povedený křest i koncerty kolem. Samozřejmě by bylo super, kdyby se mohlo hrát bez omezení i v zimě a neměli jsme žádné lockdowny a neřešil se už covid, ale je to bohužel tak, jak to je," uvedla Anička Slováčková pro ŽivotvČesku.cz k tomu, jak vnímá rok 2021.

V loňském roce se odehrálo mnoho událostí, které pro sympatickou umělkyni nebyly příjemné. Kvůli epidemické situaci musely být rušeny koncerty, v prvních měsících roku bylo Česko stále v lockdownu a v prosinci pak vygradoval konflikt, který zpěvaččin otec Felix Slováček (78) skrze média vedl se svou bývalou přítelkyní Lucií Gelemovou (39). Přesto hlavu nesvěsila.

"Vážím si každého dne, který mě v minulém roce potkal, všech zkoušek i momentů, ať už pozitivních, tak negativních. V roce 2022 bych ráda víc koncertovala, asi stejně jako každý muzikant nebo zpěvák," vysvětlila Anna Slováčková pro ŽivotvČesku.cz, jak přistupuje k ne zrovna jednoduchým dnům, které přinesl loňský rok a co si přeje od toho letošního.

Se svými fanoušky se Anna Slováčková při vstupu do roku 2022 podělila o snímek ze silvestrovské noci roku 2019, kdy zatímco se většina jejích vrstevníků věnovala oslavám, ona se léčila se zákeřnou rakovinou. "Přeji vám hlavně to, abyste byli zdraví. Dávejte na sebe pozor. Vnímejte svoje tělo. Nepodceňujte příznaky, nemoce. Není to sranda," vzkázala u něj svým příznivcům.

Prostřednictvím redakce ŽivotvČesku.cz poslala později mladá talentovaná herečka a zpěvačka fanouškům milý vzkaz. "Všem přeji hodně zdraví, úsměvů, ale i méně negativity v nás v dalším roce," dodala.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: