Dcera Dary Rolins očima modelingového znalce: Určitě má dobrý základ, myslí si. Zhodnotil její šance na kariéru modelky

Zpěvačka Dara Rolins s dcerou
Zpěvačka Dara Rolins s dcerou
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 14. 12. 2021

V Česku i na Slovensku patří zpěvačka Dara Rolins (49) mezi aktuálně nejvíce sledované celebrity především poté, co zveřejnila milostný vztah s bývalým fotbalovým reprezentantem Pavlem Nedvědem (49). Krom toho je také pyšnou maminkou třináctileté dcery Laury, která už dávno není malá holčička, ale dospívá v krásnou slečnu. "Je moc hezká. Základ tam je určitě dobrý, ale hodně záleží také na její výšce. Nicméně hlavně dívky se okolo 16 let přirozeně dost mění," vyjádřil se majitel modelingové agentury Rostislav Janků pro ŽivotvČesku.cz.

Potomci slavných rodičů to mnohdy nemají snadné. Protože jsou stejně jako jejich slavní rodiče v pozornosti mediálního světa i veřejnosti. Módní diva a zpěvačka se slovenskými kořeny Dara Rolins šla s pravdou ven a v pátek přiznala půlroční vztah s fotbalovou legendou Pavlem Nedvědem přezdívaným »Grande Paolo«. Poté, co po sedmiletém vztahu s raperem Patrikem Vrbovským alias Rytmusem (44) došlo v roce 2018 na rozchod, nikde se s dalším ani potenciálním partnerem neukázala.

Kromě nové lásky ale nezapomíná na roli matky, Její dcera Laura se nachází ve věku, kdy dívky obzvláště inklinují k ženským vzorům. Ale už to není žádné malé dítě, ale roste z ní pohledná dívka. Podle slov majitele modelingové agentury JARO MEN&KIDS Rostislava Janků by už nyní měla šance a předpoklady k tomu, aby začala pracovat v modelingové sféře.

"Je moc hezká. Ale musíme brát v potaz, že je to ještě stále hodně dítě, spíše bych ji tedy kategorizoval jako modelku do dětské agentury. Co se týká modelingu jako takového, viděl bych to odhadem asi tak za rok, možná za dva roky… Určitě má dobrý základ, z něhož lze vycházet, ale hodně záleží také na její výšce. Nicméně hlavně dívky se okolo 16 let přirozeně dost mění, s tím je třeba počítat. Na dětskou modelku je za mě určite vhodná, ale na dospělý modeling má ještě chvíli čas," zhodnotil pro ŽivotvČesku.cz s tím, že by mohla získávat zakázky nejen v reklamě, ale pokud by splňovala především parametry týkající se výšky, určitě by se pro ni našly také zakázky na módní přehlídky.

Dcera Dary Rolins, kterou má interpretka hitu Zvonky štěstí s frontmanem kapely Wohnout Matějem Homolou (48), není pouze pohledná dívka, ale taky poměrně odvážná. Během letních prázdnin totiž vyrazila s otcem na dobrodružný výlet – její první zahraniční mototrip na Balkánský poloostrov do Albánie. A tak zůstává otázkou, jestli upřednostní spíše geny po otci, nebo ji to potáhne do módní branže, kde by podle názoru modelingového znalce mohla uspět.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.