Dcera dělá Miluši Bittnerové samou radost. Herečka popsala, jakou fází nyní prochází

Herečka Miluše Bittnerová
Herečka Miluše Bittnerová
Foto: nextfoto.cz

V září 2019 se půvabné herečce Miluši Bittnerové změnil život, když na svět přivedla svou prvorozenou dceru Betynku. Holčička roste jako z vody, je jí už více než rok a půl a mamince dělá samou radost. "Dcera je ve fázi, kdy si zamilovala popeláře a zedníky," uvedla Miluška Bittnerová pro ŽivotvČesku.cz a prozradila, jak mateřství aktuálně prožívá.

Herečka Miluše Bittnerová se před více než rokem a půl stala maminkou holčičky, jež dostala jméno Bettynka. Dcerka je pro Milušku velikým životním štěstím a dělá jí samou radost. Roste jako z vody a ke všem je milá.

"Dcera je ve fázi, kdy si zamilovala popeláře a zedníky. A také stále hledá novou rodinu, protože na všechny mává a ke všem chce chodit. Takže si toto její období užívám," řekla pro ŽivotvČesku.cz Miluška Bittnerová o své milované rok a půl staré holčičce.

Bettynka herečku, jež se nejlépe proslavila v roli zdravotní sestřičky Elišky Slavíkové v oblíbeném seriálu z lékařského prostředí, plně zaměstnává. Když pracuje a je potřeba, tatínek se o dcerku umí postarat na jedničku. "S dcerou mi pomáhá manžel, v tomhle jsme sehraní a jsem za to vděčná," uvedla v minulosti pro ŽivotvČesku.cz Miluše Bittnerová.

Zpěvačka Kateřina Mátlová (42), známá též pod pseudonymem Kate Matl, se v lednu stala popr...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.