Dcera Evy Decastelo roste v krásnou slečnu. Herečka popsala, v čem je Zuzanka celá máma

Herečka Eva Decastelo s dcerou Zuzanou a synem Michaelem
Herečka Eva Decastelo s dcerou Zuzanou a synem Michaelem
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 3. 4. 2021

Herečka Eva Decastelo (42) má postavu jako proutek i přesto, že přivedla na svět dvě děti. Mladší Zuzanka slaví své 10. narozeniny a je to pro ni už podruhé, co má oslavu během lockdownu. Mladá slečna, která je povahově celá po mamince, se bezpečně sejde s rodinou. "Oslava bude stejně jako loni úplně rodinná a navíc spojená s testováním," řekla Eva Decastelo pro ŽivotvČesku.cz a prozradila, co po ní dcerka zdědila.

Pořádat dětem narozeninovou oslavu v době koronavirové pandemie není nic jednoduchého. Své o tom ví Eva Decastelo, která pro dceru Zuzku, jež slaví 10. narozeniny, připravuje bezpečnou rodinnou sešlost. Než se příbuzní sejdou, všichni budou otestovaní.

"Zuzance je dnes 10 let. Jsou to už její druhé narozeniny v covidu, takže oslava bude stejně jako loni úplně rodinná a navíc spojená s testováním. Abychom chránili moje rodiče, tak se nevídáme a když už se vídáme, tak se všichni otestujeme. Oslava je zítra, dort nám dělá sestra Alice Bendové, Andrejka Lišková. Dělá nám všechny narozeninové dorty, protože je neuvěřitelná cukrářka," prozradila pro ŽivotvČesku.cz Eva Decastelo.

Oslava proběhne v neděli a denní rozvrh je jasný. "Zítra jedeme vyzvednout dort, potom jedu pro rodiče a vezu s sebou testy. Než pro ně pojedu, tak se sama otestuju, u nich doma otestuju je a pak je naložím do auta, abychom se s nikým nepotkali. Doma budeme otestovaní všichni, abychom měli jistotu, že jsme v pořádku. Maminka má vysoký krevní tlak, tak nechceme kvůli jedné oslavě riskovat. S kamarády si bude Zuzka volat, minulý rok jí dokonce přišli popřát za plot a dívala se na ně z okna," podělila se pro ŽivotvČesku.cz herečka o krásné gesto přátel její dcerky.

Eva Decastelo přivedla na svět dvě krásné děti. Zatímco starší Michael je vzhledově celý maminka, Zuzana je podobná spíš tatínkovi. Co se týče povahy, stránky jsou převrácené.

"My to máme s manželem hezky prohozené. Zůza je vzhledově víc do manžela, Michálek je víc do mě, ale povahově je to zase naopak. Zuzanka je holčičkovská, ráda se parádí, chodí se mnou na natáčení, ráda se fotí, má za sebou několik kampaní a reklam. Míša je introvert po tatínkovi, má poměrně velké grafické nadání. V září mu bude 12. Nejraději je doma, buď si čte nebo maluje. K minulým narozeninám jsme mu dali grafický iPad, už na něm vytváří postavičky. Ten je v covidu tak trochu spokojený, sice mu kamarádi chybí, ale má klid na malování, které ho baví," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz pohledná herečka a moderátorka, co po ní děti zdědily.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.