Dcera Gabriely Soukalové jede domů. Tatínek vše zařídil, pochválila moderátorka svého partnera

Gabriela Soukalová a Miloš Kadeřábek spolu mají dceru Izabelu
Gabriela Soukalová a Miloš Kadeřábek spolu mají dceru Izabelu
Foto: Profimedia
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 21. 9. 2021

Mistryně světa v biatlonu a televizní moderátorka Gabriela Soukalová (31) a její dcera Izabela Gabriela by podle informací ŽivotvČesku.cz už v úterý měly opustit brány porodnice a nastěhovat se do bytu, který zrekonstruoval pyšný novopečený otec Miloš Kadeřábek. Ten pro ŽivotvČesku.cz uvedl, co při rekonstrukci bydlení bylo největším oříškem.

"Volal nám tatínek, že na náš brzký návrat z porodnice už vše připravil a že doma všude uklidil a připravil i zázemí pro maličkou Izabel," prozradila prostřednictvím Instagramu svým fanouškům půvabná moderátorka a přidala fotku, kde v náručí drží prvorozenou dceru.

Podle informací ŽivotvČesku.cz by právě během úterý či nejpozději ve středu ráno měly Gabriela Koukalová a její dcera opustit hořovickou porodnici. "Mám obrovský respekt také k lékařům, byli všichni úžasní a profesionální, chci poděkovat všem v hořovické porodnici. Jsou to lidé na svém místě a udělali na mě velký dojem," řekl pro ŽivotvČesku.cz s velkou pokorou v hlase již dříve Miloš Kadeřábek, který nezastíral, že poslední měsíce pro něj byly velmi náročné. Gabriela Soukalová se chystala na porod a on měl plné ruce práce s tím, aby do začátku září stihl provést náročnou rekonstrukci bydlení.

"Nejkrizovějším momentem byla situace, kdy jsem stál v totálně rozkopaném bytě. První představa totiž byla, že si trochu pohrajeme s koupelnou a zvětšíme ji a že také zvětšíme úložné prostory. Najednou mi došlo, že když už to dělám, tak to musím udělat z gruntu celé. Když jsem potom stál, tak jsem se trochu lekl, do čeho jsem se to pustil," řekl pro ŽivotvČesku.cz muž, který se už velmi těší, až si bude celá rodina vychutnávat klid domova pod jednou střechou.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.