Dcera Goldie Hawnové má postavu po mamince. Kate Hudsonová po čtyřicítce vypadá v plavkách úchvatně

Herečka Kate Hudsonová
Herečka Kate Hudsonová
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 7. 7. 2021

Herečka Kate Hudsonová (42) geny po mamince nezapře. Stejně jako slavná Goldie Hawnová (75), i ona si dokázala vybudovat úspěšnou kariéru ve filmovém průmyslu a v plavkách vypadá neuvěřitelně dobře. Štíhlost a lásku ke sportu matka s dcerou sdílejí, a tak není divu, že u moře oslňují krásou i přesto, že už na svět přivedly děti a doby, kdy jim bylo 20, mají dávno za sebou. Kate její dokonalá postava stojí hodně úsilí a netají se tím.

Kate Hudsonová, dcera slavné herečky Goldie Hawnové, si vyrazila s rodinou na dovolenou. Stejně jako maminka, i ona se v plavkách může pyšnit perfektní postavou. Štíhlé tělo ale není ani v nejmenším zadarmo, Kate cvičí podle přísného plánu, který by nesportovec neměl šanci fyzicky zvládnout.

"Mám výbornou trenérku pilates, Nicole Stuartovou, znám ji od svých 19 let a cvičím s ní už dlouhé roky. Do péče někoho jiného bych se po takové době a po tolika dosažených úspěších už nesvěřila," řekla Kate Hudsonová v rozhovoru pro magazín Women's Health.

Pilates je pro Kate klíčem ke štíhlé postavě. "Je to cvičení, které se neomrzí a není jednoduché. Naopak, čím déle ho děláte, tím složitější je. Jsem nadšená z toho, jak skvěle působí na mou formu a jak moc jsem ohebná a pružná," raduje se herečka, na které by jen málokdo poznal, že je matkou tří dětí.

Kromě pilates se dcera Goldie Hawnové věnuje i jiným druhům pohybu. "Nemohu žít bez jógy a tance. Baví mě všemožné druhy tance, nedávno jsem propadla pole dancingu (tanec u tyče, pozn. red.). Dokonce jsem si domů pořídila vlastní tyč a neuvěřitelně mě to baví. Jsem aktivní v podstatě vždy, když na to mám čas," svěřila se hollywoodská hvězda.

Kate je do cvičení sama zapálená a snaží se inspirovat i ostatní. "Na internet čas od času umístím video, kde cvičím a dávám návod, jak cviky provést. Od lidí, kteří se mými videy řídí, dostávám samé pozitivní ohlasy," pochlubila se Kate Hudsonová, která i po čtyřicítce vypadá skvěle.

Goldie Hawnová (75) je herečkou už od 60. let a v minulosti patřila mezi světoznámé krásky...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.