Dcera Heidi Klumové se ukázala po boku fešného přítele. Mladá modelka s andělskou tváří Leni už tři roky randí s hokejistou

Leni Klumová s přítelem
Leni Klumová s přítelem
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 24. 8. 2022

Modelka Heidi Klumová (49) se se svou dcerou podělila o to nejlepší ze svých genů. Mladičká Leni (18) kráčí pomalu, ale jistě ve stopách své matky a modelingových zakázek jí přibývá. Kromě kariérních úspěchů slaví i úspěchy v lásce. Chodí s úspěšným mladým hokejistou Arisem Rachevskym (19). Pro magazín Vogue promluvila o tom, ve které oblasti bylo těžší najít štěstí.

Heidi Klumová nikdy nebrala své soukromí na lehkou váhu. Sama se ukazovala v televizi, v časopisech a na módních přehlídkách, své děti naopak před velkým světem chránila. A naučila je, aby se v příslušném věku zvládly chránit samy. Důkazem toho je její dcera Leni, která úryvky ze svého soukromí sdílí jen výjimečně.

Leni Klumová je nyní nejen úspěšnou modelkou, ale také dívkou, kterou v lásce potkalo velké štěstí. Už více než tři roky je spokojeně zadaná s kalifornským hokejistou Arisem Rachevskym a čas od času se pochlubí společným snímkem.

Mladá modelka a její hokejista jsou velmi pohlední lidé. Už v jejich věku jim vztah klape poměrně dlouhou dobu, a pokud to tak bude pokračovat i nadále, mohou patřit mezi nejobdivovanější slavné páry. I přes mnoho práce spolu navíc oba tráví dostatek času, a tak krize ze vzdálenosti nehrozí. Pro Leni bylo navíc těžší najít štěstí v kariéře než v lásce.

"Bylo jen otázkou času, než se stanu modelkou. První nabídka přišla od značky Brandy Melville, když mi bylo dvanáct nebo třináct. Prosila jsem mámu, aby mi to dovolila, ale bylo to marné. Teď chápu, že jsem byla příliš mladá," řekla Leni Klumová magazínu Vogue.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.