Dcera Iva z Divokého anděla by mohla aspirovat na kariéru modelky. Facundo Arana má doma poklad

Herec Facundo Arana
Herec Facundo Arana
Foto: Profimedia.cz

Proslavil se rolí bohatého mladíka Iva Di Carla v populární telenovele Divoký anděl, kde ztvárnil dvojici s krásnou herečkou a zpěvačkou Natalií Oreirovou (43). Facundo Arana (49) je v reálném životě otcem tří dětí – synů Yaca (12) a Mora (12) a nejstarší dcery jménem India (13). Jak se říká: Jablko nepadá daleko od stromu, ale v případě argentinského fešáka se India moc »nepotatila«. Naopak je velmi podobná své matce, modelce Maríi Susiniové, která se v prosinci 2012 stala hercovou manželkou.

V květnu 1999 mohli čeští diváci shlédnout první díl celosvětově úspěšné telenovely Divoký anděl (v originále Muñeca brava). Díky potrhlé služce Milagros v podání Natalie Oreirové a synovi z bohaté rodiny - »blonďákovi« Ivovi Di Carlovi, kterého ztvárnil Facundo Arana, si získal obrovskou popularitu také v České republice.

Herec, který je mimo jiné také vynikající hudebník, zpěvák a saxofonista, má početnou rodinu. Jeho krásná žena María mu přivedla na svět tři děti a udělala z něj pyšného otce. V jednom z rozhovorů prozradila, jak proběhl první romantický okamžik s Aranou. "Než jsem ho poprvé políbila, řekla jsem mu, že bych vedle něj i zemřela a chtěla bych s ním mít děti," uvedla trojnásobná matka, jak cituje web Newsbeezer.com.

Nejstarší dcera krásného páru India vyrostla z malého děvčátka ve slečnu, která už oslavila třinácté narozeniny. Překvapivě se však podobá především matce, ale se slavným tatínkem má hezké pouto a hodně společných zájmů. Vzhledem k modelingové kariéře Maríi Susiniové se dá předpokládat, že by se India v pozdějším věku mohla vrhnout do stejného oboru, protože dispozice k tomu určitě má.

Ornella Koktová (27) a Josef Kokta (64) přivítali na svět vytouženou dcerku. Holčička, pro...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.