Dcera Julie Robertsové se výjimečně objevila ve společnosti. Z šestnáctileté Hazel roste krásná mladá žena

Herečka Julia Robertsová
Herečka Julia Robertsová
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 18. 7. 2021

Herečka Julia Robertsová (53) byla vždy neobyčejně krásnou ženou. Svou krásu předala i dceři, která se ovšem ve společnosti objevuje jen málokdy a snaží se zrakům veřejnosti spíše stranit. Nyní se Hazel Moderová (16) ukázala na červeném koberci v Cannes po boku otce a je evidentní, že roste do podoby půvabné mladé ženy. Místo drahé róby zvolila dlouhé košilové šaty a snažila se být co nejvíce nenápadná.

Julia Robertsová a její manžel Daniel Moder jsou ve filmovém světě slavnými osobnostmi, své soukromí ale vždy bedlivě střežili, obzvláště pak děti. Dcera Hazel se mihla v malé roli ve filmu Den matek, všeobecně se ale snaží nepoutat na sebe přílišnou pozornost, stejně jako její dva bratři.

Hazel Moderová se objevila na filmovém festivalu v Cannes po boku otce, který přišel podpořit jeden ze svých filmů. Přestože se oblékla do nenápadných košilových šatů, které nebyly róbou, jež by poutala pozornost, zrakům fotografů se nevyhnula. Na společenské akci se naposledy objevila před několika lety a nelze si nevšimnout, že nyní se z ní stává krásná mladá žena.

Přestože se Julia Robertsová ke své rodině často nevyjadřuje, přiznala, že její dcera jednoho dne zdědí i věci, o kterých nemá ponětí, že je její matka má ve vlastnictví. "Mám spoustu šperků a oblečení, které už nenosím, ale je mi líto se jich jakkoliv zbavit. Proto mám doma místnost, které manžel říká »dědičná«," řekla herečka magazínu People.

"V té místnosti jsou i šaty, které jsem v roce 2001 měla na předávání Oscarů. Mám tři děti, dceru a dva syny, proto je jasné, že vše, co je v místnosti zavřené, jednoho dne dostane Hazel. Manžel argumentuje, že bude chtít vlastní a modernější věci, ale já si to vymluvit nenechám," dodala Julia Robertsová.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.