Dcera Kate Winsletové vyrostla do krásy. Mia má matčiny oči, hraje a můžete ji potkat v Česku

Herečka Kate Winsletová
Herečka Kate Winsletová
Foto: Profimedia.cz
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 20. 4. 2021

Herečka Kate Winsletová (45) přivedla na svět tři děti. Nejstarší Mia Threapleton letos oslaví 21. narozeniny, v Americe tak bude oficiálně dospělá, ale na vlastních nohou už dávno stojí. Vydala se totiž ve stopách matky, která jí cestu paradoxně nezlehčila. Jen málokdo totiž ví, jak dcera Kate vypadá a souvislosti si tak i díky rozdílnému příjmení ani producenti nedali dohromady. "Je jí 20 let a hraje. Právě teď je v České republice, kde začne natáčet seriál," prozradila Winsletová v pořadu Lorraine.

Kate Winsletová, která se nejvíce proslavila jako Rose v legendárním filmu Titanic, přivedla na svět tři děti. Nejstarší Mia po ní zdědila herecké nadání a nedávno se postavila na vlastní nohy, aby se po vzoru matky stala hvězdou. Cestičku přitom prošlapanou díky slavné Kate rozhodně neměla.

"Mia má 20 let, je herečka. Právě teď je v České republice, kde začne natáčet seriál. Vždy jsem tušila, že to přijde, věděla jsem to," řekla Kate Winsletová v pořadu Lorraine. Její dceru je tak nyní možné potkat v Česku, jaký seriál konkrétně zde bude natáčet ale herečka neprozradila.

Dcera Winsletové nosí příjmení po svém otci a proto ani mnozí producenti netuší, že jde o dceru tak slavné herečky. "Pro její sebevědomí je přínosné, že si vše vysloužila svým nadáním a ne mým jménem. Ti, kdo ji obsazovali, dosud většinou ani nevěděli, že jsem její matka," vysvětlila Kate.

Svou první hereckou příležitost získala Mia Threapletonová ve filmu Shadows v roce 2020. "Byl to její první casting, první úspěch a nemohla uvěřit tomu, že roli získala. Scénář nepustila z ruky," popsala první zdar své dcery Kate Winsletová.

Na obnovené premiéře muzikálu Fantom opery v pražské GoJa Music Hall se ukázala řada známý...

Podoba mezi slavnou herečkou a její dcerou je nepopiratelná. Mia má oči po matce a umí s nimi stejně dobře pracovat, přesto pokud někdo neví, že jde o matku s dcerou, nepozná to. "Říkala jsem jí, že je tahle práce těžká. Teď už mi to věří," doplnila hrdá Winsletová.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu