Dcera Luka Perryho se velmi podobá otci. 21letá Sophie dospěla v ženu s osobitým stylem a chlapeckou image

Zesnulý herec Luke Perry s dcerou Sophie
Zesnulý herec Luke Perry s dcerou Sophie
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 8. 9. 2021

Diváci ho milovali a jeho smrt šokovala celý svět. Herec Luke Perry (†52) zazářil v mnoha rolích, ale tou nejznámější zřejmě zůstane postava Dylana McKaye v kultovním americkém seriálu Beverly Hills 90210. Sympatický herec po sobě zanechal dvě dospělé děti – syna a dceru. Právě jednadvacetiletá Sophie je nadanou umělkyní a jde ve stopách svého otce, který pro ni byl velkým vzorem.

Smrt Luka Perryho na začátku března roku 2019 představovala smutnou zprávu, které nikdo nechtěl uvěřit. Několik dní předtím ho postihla masivní cévní mozková příhoda a byl převezen do nemocnice v kalifornském Burbanku. Zde ho lékaři uvedli do umělého spánku, herec ale po dlouhých desítkách hodin svůj boj o život prohrál a zemřel 4. března ve věku 52 let. Jeho rodina byla naprosto zdrcená a nejvíc pochopitelně truchlily jeho děti – syn Jungle Boy (24) a dcera Sophie.

"Nejsem si jistá, co mám v téhle situaci říct nebo udělat. Je to něco, na co vás žádná lekce nepřipraví, nevíte, jak to máte zvládnout. Ještě navíc tehdy, když se to všechno odehrává před zraky veřejnosti. Jsem vděčná za všechnu tu lásku. Jenom vděčná v tichosti," napsala Sophie Perryová na sociálních sítích, jak cituje CNN Entertainment.

Sympatická blondýnka jde i nadále ve šlépějích slavného otce, protože má blízký vztah k herectví. Objevila se například ve snímku Teorie všeho z roku 2014 a také v dokumentární sérii All Elite Wrestling: Dynamite, její bratr Jungle Boy je totiž profesionální wrestler. Sophie je Lukovi Perrymu čím dál tím podobnější – především v některých výrazech a pohledu. Možná ji čeká podobný kariérní úspěch jako jejího otce, který zůstane hereckou i lidskou legendou.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.