Dcera MacGyvera je rusovlasá kráska. Podobu s otcem Richardem Deanem Andersonem nezapře

Herec Richard Dean Anderson
Herec Richard Dean Anderson
Foto: Profimedia.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 28. 3. 2021

V 80. letech si získal velkou popularitu akční televizní seriál MacGyver, ve kterém ztvárnil hlavní postavu Anguse MacGyvera herec Richard Anderson (71). Právě role bývalého agenta odstartovala jeho hvězdnou kariéru naplno. Ve skutečném životě je Američan pyšným otcem jediné dcery Wylie Quinn Annerose (22), která stejně jako její otec nedokázala popřít lásku k herectví a filmovému světu, ve kterém se slavný tatínek pohyboval. Z dívenky, která se za dlouhé roky nedočkala sourozence, vyrostla mladá žena oplývající krásou a charismatem.

Pro Richarda Deana Andersona bylo životním snem a cílem být otcem. Splnilo se mu to až v pozdějším věku, když mu 2. srpna 1998 přivedla na svět jeho spřízněná duše a herečka Apryl Proseová prvorozenou dceru Wylie Quinn Annerose. Tehdy mu bylo už 49 let, ale žádná práce související s miminkem mu nebyla cizí – i když se ve tři ráno musel postarat o přebalování nebo utišování pláče. Každotýdenní přejíždění mezi Los Angeles a Vancouverem kvůli natáčení a práci se brzy ukázalo jako problém. V roce 2004 přišel zlom, když se herec rozhodl opustit po osmi úspěšných sezónách sci-fi seriál Hvězdná brána, aby se mohl naplno věnovat své dceři.

Každodenním rituálem Richarda Deana Andersona bylo vstát, nakrmit psy a vzít dceru do školy, odkud se vracel zpátky domů, jak uvedl web IdolPersona.com. Wylie Quinn Annerose byla vzorná studentka a po absolvování střední školy šla na vysokou. Získala titul BFA (Bachelor of Fine Arts, bakalář umění - filmová tvorba a mediální umění) na soukromé vysoké škole Emerson College. "Ona je důvod, proč dýchám. Zdroj mé radosti," popsal city k milované dceři Richard Dean Anderson.

22letá Wylie Quinn Annerose má se svým otcem krásný vztah a vzhlíží k němu. Oba sdílejí také lásku k herectví a mladá dcera hvězdy seriálů MacGyver a Hvězdná brána, která se původně měla jmenovat Zoe, kráčí ve šlépejích slavného tatínka a stala se z ní herečka. Zahrála si například postavu Judy v televizním seriálu Vychovávat Hope nebo v krátkometrážním drama Stray z roku 2014. Krása a talent se u ní nedají popřít. Stejně tak jako otcovy rysy, které jsou viditelné v její tváři.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.