Dcera Madonny vyrostla do dechberoucí krásy. Exotická Lourdes chce dobýt svět filmu

Zpěvačka Madonna
Zpěvačka Madonna
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 24. 4. 2021

Zpěvačka Madonna (62) je matkou celkem 6 dětí. Dospělá je z nich zatím jen Lourdes Leonová (24), která v obličeji vypadá téměř stejně jako zpěvačka v 80. letech. Už dlouho je úspěšnou modelkou, zpěv ji neláká a nejvíc ze všeho touží dobýt svět filmu. "Mým snem je, zahrát si Matku Terezu," řekla krásná Lourdes, které rodina a kamarádi neřeknou jinak než Lola.

Lourdes Leonová je nejstarším potomkem slavné zpěvačky Madonny. Už když dospívala, svou krásou mnohým brala dech, dnes vypadá naprosto fantasticky, živí se jako modelka a touží dobýt Hollywood. Lola, jak jí říkají příbuzní a kamarádi, ale zatím úspěšná není.

Dcera Madonny je velmi duchovně založená a modlí se za sebe i lidi, které má ráda. "Modlitby jsou pro mě vše. Miluji náboženství a věřící," řekla magazínu Vanity Fair Lourdes. V modlitbách nevynechává ani své cíle. "Mým snem je, zahrát si Matku Terezu," přiznala.

Kromě herectví má Lourdes ještě další dva sny, kterých chce za každou cenu dosáhnout. "Ráda bych si konečně udělala řidičský průkaz. Také chci motivovat alespoň jednoho člověka, aby si uvědomil své sny a šel za nimi, chci být užitečná," vysvětlila Leonová nesobecky.

S matkou má Leonová spíš přátelský vztah a ráda si z ní utahuje. "Příležitostně jí posílám dárky. Ona by si asi představovala něco praktického, třeba pěkné oblečení nebo něco, co opravdu využije. Já jí ale dala například bong, který vypadá jako pánské ohanbí. Přitom ani nekouří marihuanu," zasmála se Lourdes, která si ji ráda sama čas od času dá.

Lourdes se pyšní dokonalou postavou a myslí si, že velký vliv na ni měla fyzická zátěž v dětství. "Už od tří let jsem chodila na balet, máma viděla potenciál a chtěla, abych na sobě opravdu pracovala. Na taneční konzervatoři jsem pak trávila i 10 hodin denně ve studiu, nevěděla jsem, že se dokážu tolik hýbat, dokud jsem nemusela," vysvětlila krásná Lourdes Leonová.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.