Reklama:

Dcera Miluše Bittnerové měla narozeniny, jsou jí už dva roky. Herečka popsala velkolepou a zároveň dvojitou oslavu

Miluše Bittnerová s dcerou Bettynkou
Miluše Bittnerová s dcerou Bettynkou
Foto: Se svolením Miluše Bittnerové
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 4. 9. 2021

Herečka Miluše Bittnerová (43) přivedla na svět dceru Bettynku v září 2019. Holčička tak oslavila už dva roky života a oslavu s rodinou si náramně užila. Byla spojená s narozeninami její babičky, hereččiny maminky. "Dostaly dort, společně sfoukly svíčky, dostaly dárečky a bylo moc hezky," popsala Miluše Bittnerová pro ŽivotvČesku.cz, jak oslava vypadala.

Reklama:

Miluše Bittnerová se v září 2019 stala poprvé maminkou. Od té doby jí dcera Bettynka dělá samou radost, roste jako z vody, poznává svět a rychle se učí novým dovednostem. Tento týden oslavila už druhé narozeniny, které si užila společně s babičkou. Slaví totiž jen s rozdílem jednoho dne.

Reklama:

"Bettynky narozeniny jsme oslavili minulý týden v Hořicích. Moje maminka má totiž narozeniny týden od ní, takže holky slavily společně. Dostaly dort, společně sfoukly svíčky, dostaly dárečky a bylo moc hezky," prozradila pro ŽivotvČesku.cz Miluše Bittnerová, jak si její dcera a maminka užily své narozeniny.

Miluše Bittnerová, které se pro dokonalé ženské tvary a blond vlasy přezdívá česká Marilyn Monroe, má maminku vzděláním pedagožku. Ta tak přesně ví, co děti baví a Bettynku naučila oblíbenou dětskou píseň a s ní související taneček.

"Maminka, jakožto učitelka z mateřské školky, naučila Bettynku dlouhou verzi hitu Kolo kolo mlýnský, takže už týden neustále chodíme dokola a plácáme s sebou o zem, protože ji to extrémně baví," dodala charismatická herečka pro ŽivotvČesku.cz, jak si mateřství v poslední době užívá.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: