Dcera Miluše Bittnerové roste jako z vody. Poprvé byla u moře, prozradila herečka, která se vrátila z Kanárů

Miluše Bittnerová s dcerou Bettynkou
Miluše Bittnerová s dcerou Bettynkou
Foto: Se svolením Miluše Bittnerové
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 27. 7. 2021

Charismatická herečka Miluše Bittnerová (43) bude zanedlouho druhým rokem maminkou na plný úvazek. Dcera Bettynka jí dělá jen samou radost a brzy oslaví své narozeniny. Před pár dny se představitelka řady skvělých rolí vrátila s rodinou z dovolené z Kanárských ostrovů, kterou si náramně užila. "Bylo to velmi příjemné a jsem ráda, že po delší době jsem byla u moře," řekla pro ŽivotvČesku.cz herečka.

Po řadě tvrdých restrikcí v souvislosti s epidemií mnozí vyrazili na dovolenou do zahraničí. Mezi ně patří i Miluše Bittnerová, která si s rodinou dopřála pobyt u moře. Dva týdny mimo domov za to rozhodně stály a herečka pro ŽivotvČesku.cz popsala, jak si to na Kanárských ostrovech s nejbližšími užila.

"Co musím říct, že lidé tam dodržují rozestupy a opatření o trošku lépe než u nás, což mě překvapilo. Já i manžel jsme naočkovaní, což člověku dává po psychické stránce větší pocit jistoty, ale odpadly i problémy na letišti. Na dovolené jsme byli 14 dnů," prozradila pro ŽivotvČesku.cz moderátorka rádia Frekvence 1 s tím, že se jí splnil sen v podobě toho, že delší dobu v zahraničí nebyla. O to víc si to užila, protože byla s celou rodinou.

"Let tam i ten zpáteční Bettynka zvládla krásně, nebrečela a tak jsem byla nadšená. Užili jsme si pobyt celá rodina a všechno bylo hrozně fajn. Zůstali bychom tam i déle, ale museli jsme se vrátit do Prahy," dodala herečka, která brzy bude připravovat druhou narozeninovou party pro svou milovanou dceru.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.