Dcera nemocného Phila Collinse vyrostla do krásy. Dívce na snímku je dnes 33 let a je slavnou herečkou. Otci veřejně odpustila jeho chyby

Zpěvák Phil Collins s dcerou
Zpěvák Phil Collins s dcerou
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 19. 3. 2022

Zpěvák Phil Collins (71) na tom po zdravotní stránce v poslední době není dobře a koncertovat už musí vsedě. Pokud mu ale něco dělá radost, jsou to jeho děti, kterých má celkem pět. Tím nejúspěšnějším potomkem je nepochybně dcera Lily (33), která se proslavila jako herečka. Její vztahy s otcem nebyly vždy ideální, ale nyní jsou zadobře a došlo k veřejnému odpuštění.

Pro Phila Collinse začalo před několika měsíci velmi náročné období. Jeho zdravotní stav se zhoršuje, nemá cit v prstech, ztrácí se před očima, a aby nemusel přestat koncertovat, na pódiu sedí vždy na křesle, ze kterého svým fanouškům zpívá. Jeho velkou životní radostí v těžkých časech jsou děti, z nichž jedno je skoro stejně slavné jako tatínek.

Lily Collinsová je oblíbenou herečkou, jejím nejznámějším počinem je seriál Emily in Paris, který si zamilovali diváci Netflixu. Zazářila také ve filmu Zlo s lidskou tváří, který byl natočen podle skutečné události, kde si zahrála Elizabeth, přítelkyni sériového vraha Teda Bundyho. V loňském roce se vdala a na svatbě byl i slavný tatínek, nechybělo ale moc k tomu, aby se jí nezúčastnil.

Veřejnosti nikdy nebylo zcela přiblíženo, co se mezi otcem a dcerou odehrálo tak špatného, že spolu nějakou dobu vůbec nemluvili a nestýkali se. Něco málo Lily prozradila ve své knize z roku 2017 s názvem Unfiltered: No Shame, No Regrets, Just Me, do detailů ale nezabíhala.

"Odpouštím ti, že jsi tu pro mě nebyl vždy, když jsem potřebovala, a že jsi nebyl otcem, jakého jsem čekala. Odpouštím ti tvé chyby," napsala Lily Collinsová ve své knize. Posléze se začala s otcem znovu vídat, a tak je jasné, že chyby z minulosti byly skutečně odpuštěny a že ani slavný zpěvák se na svou krásnou a úspěšnou dceru nezlobí.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.