Dcera seriálové Lucy Ewingové z Dallasu je čím dál pohlednější žena. Prožila několik tragédií, drogy jí vzaly nevlastní matku a mladšího bratra

Charlene Tiltonová a Cherish Leeová
Charlene Tiltonová a Cherish Leeová
Foto: Profimedia
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 20. 10. 2023

Seriál Dallas byl před více než 40 lety vrcholem televizní zábavy a herci, kteří v něm hráli, zůstávají dodnes v paměti diváků. Jednou z nejvýraznějších tváří seriálu byla pohledná blondýnka Charlene Tiltonová (64), jež si zahrála problémovou Lucy Ewingovou. I když herečka toužila po hudební kariéře, ze stínu své role v Dallasu se nikdy nevymanila. Úspěšná na poli muziky je až její dcera Cherish Leeová (41), která v životě prožila několik tragédií - drogy jí vzaly bratra i nevlastní matku. O bolestné ztrátě promluvila pro magazín Billboard.com.

Život po Dallasu herečce Charlene Tiltonové mnoho štěstí nepřinesl. Marně se snažila prorazit v hudbě, z jejího snažení ale vznikl jen jeden hit. Úspěšnou hudební kariéru se podařilo vybudovat až její dceři Cherish, kterou má herečka s country zpěvákem Johnnym Lee. Krátce po svatbě se ale slavní rodiče malé Cherish rozvedli a každý si našel nového partnera. Lee se oženil s Deborah Spohrovou (†41) a v roce 1990 se jim narodil syn Johnny Lee junior. 

Zpočátku idylický rodinný život se proměnil v tragédii, kdy se Cherishina nevlastní matka stala závislá nejen na lécích a několikrát kvůli drogám skončila ve vězení. Nakonec se v jednačtyřiceti letech při jednom z pobytů za mřížemi oběsila. To zanechalo následky na jejím synovi a Cherishině bratrovi, který se později stal rovněž uživatelem stimulujících látek. Ve třiadvaceti letech se Johnny junior ale v opojení drog předávkoval a jeho organismus nedokázal vysoké dávce čelit.

"Byl to nejzábavnější a nejskvělejší člověk, kterého jsem kdy v životě potkala," řekla se slzami v očích magazínu Billboard. "Tam, kde je můj táta veselý a vtipný, Johnny byl ještě vtipnější. Měl obrovské lidské kouzlo," sdělila dále dnes již dvojnásobná maminka malých synů, která si svého mladšího bratra připomíná často i na svém profilu na sociální síti Instagram.

Když se nevlastní matka talentované Cherish ve vězení oběsila, její syn si nechal vytetovat nápis »Always Remember«, kterým si připomínal její památku. Po smrti Johnnyho Cherish gesto zopakovala a na jeho počest má stejný nápis vytetovaný na předloktí. Ze svého trápení se Cherish také vypsala do svých písní.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.