Dcera Steva Irwina vyrostla do mimořádné krásy. Zesnulý dobrodruh by se zanedlouho stal dědečkem

Steve Irwin s dcerou Bindi
Steve Irwin s dcerou Bindi
Foto: Showpix.cz
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 16. 3. 2021

Steve Irwin byl svého času jedním z nejznámějších dobrodruhů. Nebál se tváří v tvář setkat s jedovatými hady, s krokodýli ani s jinými nebezpečnými zvířaty. Setkání s trnuchou se mu ale v roce 2006 stalo osudným, když ho bodla přímo do srdce a ve věku 44 let slavný milovník zvířat zemřel. Na tomto světě po sobě zanechal dvě malé děti. Jeho dcera Bindi (22) vyrostla do krásy, zdědila po něm dobrodružnou povahu a kdyby byl naživu, mohl by se s ní již brzy radovat z miminka.

Smrt Steva Irwina byla velkou ranou pro všechny, kteří milovali jeho televizní pořady a navštěvovali jeho zoo. V Česku lidé nejvíce sledovali dokumentární seriál Lovec krokodýlů, jehož byl uvaděčem Steve byl. Dobrodružná povaha a nebojácnost mu přinesly slávu, ale nakonec bohužel i smrt.

Steve Irwin zemřel v roce 2006 při setkání s trnuchou, která ho bodla přímo do srdce. Takovou smrt pravděpodobně čekal jen málokdo, neb pro oblíbeného dobrodruha nebylo setkávání s nebezpečnými zvířaty ničím neobvyklým.

Irwina oplakávala jeho manželka a dvě malé děti, dceři Bindi bylo v době otcova úmrtí jen 7 let a synovi Robertovi byly 2 roky. Bindi je dnes už dospělá žena, která ctí otcovy zásady a jde v jeho stopách. "Kdykoliv mám pocit, že mi mizejí vzpomínky, pustím si jeho dokument a zase ho vidím v jasných barvách," řekla dcera slavného dobrodruha pro magazín Cosmopolitan.

"Táta mi moc chybí, myslím na něj každý den. Vím ale, že by nechtěl, abych se trápila. Umím se radovat, umím být šťastná a dělám to, co by rád viděl, miluji zvířata stejně jako on," řekla Bindi, která je v 9. měsíci těhotenství a každou chvíli očekává příchod miminka na svět.

Vzpomínky na Steva žijí díky jeho dětem, které je chtějí předávat dál. "Pamatuji si, když mi byly 4 roky a táta mě vzal na otevřený oceán za delfíny. Oblékl mi vestu, skočil se mnou do vody a delfíni nad námi během chvíle skákali i s mláďaty. Bylo to krásné," zavzpomínala těhotná dcera dobrodruha Irwina, která vyrostla do krásy.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.