Dcera Toma Cruise vyrostla v dospívající slečnu. Suri jako by z oka vypadla krásné mamince

Suri Cruiseová
Suri Cruiseová
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 1. 8. 2021

Když byla malá, byla Suri Cruiseová (15) nejsledovanějším dítětem Hollywoodu. Její rodiče Tom Cruise (59) a Katie Holmesová (42) se rozvedli v roce 2012 a otec své dceři od té doby věnoval jen minimum pozornosti. Suri jde podobou fyzickou i mentální do maminky a slavná herečka popsala, jak ji vychovala v silnou, nezávislou a sebevědomou slečnu.

Suri Cruiseová je dcerou velmi slavných rodičů. Maminka Katie Holmesová se proslavila v seriálu Dawsonův svět a otec Tom Cruise je jednou z nejznámějších hvězd akčních filmů. Proto si odmalička užívala pozornosti veřejnosti, jakou děti obyčejně nezaznamenávají. Tu největší během rozvodu svých rodičů, neb slavná herečka od Cruise utekla kvůli jeho vyznávání scientologie.

Výchova Cruise byla přísná, Suri měla odmalička tolik volnočasových aktivit, že jí paradoxně ve výsledku volný čas téměř nezbýval. Od rozvodu rodičů žije mladá dívka jen s matkou a s otcem se vůbec nevídá. Nyní je už dospívající slečnou a Holmesová popsala, jak ji bez vlivu svého bývalého manžela vychovávala a stále vychovává.

"Mým největším cílem ve výchově vždy bylo, aby ze Suri vyrostla schopná samostatná osoba a aby byla sama sebou. Nyní mám jistotu, že je silná, sebevědomá, schopná a sama to o sobě ví. Vždy měla velmi silnou osobnost, bylo jen nutné jí udat správný směr," řekla Katie Holmesová v rozhovoru pro magazín Marie Claire.

Suri stále ještě hledá, jaká životní cesta pro ni bude ta pravá. "Najde si nějakou aktivitu a dře, dokud v ní není skutečně skvělá. Pak si ale řekne, že to nestačí a jde zkusit zase něco nového. Je velmi soustředěná a umí tvrdě pracovat, ale má ještě dost času na to, aby našla něco, co ji jednoho dne bude živit a co bude chtít dělat po celý zbytek života," popsala matka dospívající slavné slečny.

"Když byla malá, byla neustále pod drobnohledem fotografů. Chtěla jsem, aby měla o něco normálnější dětství, tak jsem ji na procházky do parku brala v 6 hodin ráno, kdy nás ještě nikdo venku nečekal a nikdo na nás nečíhal. Pamatuji si ale, že na fotografy mávala a nevnímala je nutně jako zlo. Byla a dodnes je velmi zvláštní dívkou," dodala Katie Holmesová, které Suri jako by z oka vypadla.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.