Dcera Veroniky Žilkové je celý tatínek. Herečka ukázala snímek, který to dokazuje. Přiblížila, jak Kordula vnímá showbyznys

Veronika Žilková a Kordula Stropnická
Veronika Žilková a Kordula Stropnická
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 7. 8. 2022

Kordula Stropnická (16) má za sebou společenský debut, když během nedávného karlovarského festivalu vynesla překrásné šaty po boku své matky Veroniky Žilkové (60) na červený koberec. Pro obě půvabné dámy byl však společný pobyt v Karlových Varech něčím mnohem víc. Pro ŽivotvČesku.cz herečka tehdy uvedla, že po těžkém období se vše nakonec v dobré obrátilo. "Bylo to pro nás po tom období na jaře, které bylo docela smutné, jako určitá satisfakce," přiznala Veronika Žilková, která aktuálně na svém Instagramu sdílela snímek, na němž je s dceru Agátou (37) a zmíněnou Kordulou, která jako by svému otci - Martinu Stropnickému (65) - z oka vypadla.

Podle hereččiných slov byl pro ni pobyt na festivalu s dcerou velmi důležitý a obě dvě si ho velice užily. "Zažila jsem s ní vlastně ten přerod, kdy jsme přijely do Varů, dcera byla v roztrhaných džínách a mikině, na konci šla po červeném koberci jako princezna. Pro šestnáctiletou středoškolačku je to velký zážitek a myslím, že si to dost užila. Poprvé měla kolem sebe stylisty, někdo ji česal a líčil, to se jí líbilo," popsala charismatická Veronika Žilková pro ŽivotvČesku.cz, jak svou nedávnou »holčičí akci« prožily.

Hereččina rodina si letos na jaře prošla poměrně náročným obdobím, během kterého se rozpadlo její dlouholeté manželství s Martinem Stropnickým. K rozchodu došlo navíc poněkud nestandardním způsobem, kdy herečce manžel po zdařilé rodinné dovolené zaslal e-mail, ve kterém ji informoval, že s ní nadále nechce sdílet život. Jak se později ukázalo, měla v tom prsty mladá kolegyně z Izraele, kde Martin Stropnický již několik let pracovně pobývá.

I když společná dcera slavných rodičů překypuje půvabem, pro ŽivotvČesku.cz herečka vysvětlila, že showbyznys bude zřejmě zcela mimo ní. Kordula se navíc pohybuje ve zcela jiném prostředí, studuje jezdeckou střední školu, a tak se její život točí spíše buď kolem sportu, nebo jako právě nyní v době školních praxí okolo kydání hnoje ze stájí. "Myslím, že Kordulce je nějaký showbyznys úplně jedno," dodala pro ŽivotvČesku.cz herečka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.