Dcerka Markéty Konvičkové má první narozeniny. Máme v plánu slavit o víkendu, bude to dvoudenní párty, říká zpěvačka

Zpěvačka Markéta Konvičková
Zpěvačka Markéta Konvičková
Foto: Nextfoto
Pavel Vičar | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 17. 9. 2021

Rozkošná dcera zpěvačky Markéty Konvičkové (27) a jejího snoubence Reného Kuboše (33) Amálka oslavila své první narozeniny. Pyšní rodiče pro ni plánují hned dva dny plné zábavy. "Máme to v plánu slavit o víkendu. Bude to dvoudenní. Jeden den s kamarády a druhý den s rodinou," řekla pro ŽivotvČesku.cz Markéta Konvičková, jak plánuje oslavy narozenin své dcerky.

Markéta Konvičková je už několik let úspěšnou a žádanou zpěvačkou. Poslední rok je ale především maminkou krásné dcery Amálky, kterou má se snoubencem Reném Kubošem. V úterý má rozkošná holčička své první narozeniny a o víkendu ji u této příležitosti čekají dva dny plné zábavy.

"Máme v plánu slavit až o víkendu. Bude to dvoudenní párty. Jeden den jen s kamarády, kteří k nám konečně dorazí, a druhý den s rodinou. Nestihla jsem ještě oslavit ani svoje květnové narozeniny, tak to spojíme. Těšíme se na to, protože kvůli covidu jsme přišli o hodně času s přáteli a rodinou, kdy nebylo možné se společně potkat, tak si to teď vynahradíme," řekla pro ŽivotvČesku.cz Markéta Konvičková.

Oslava prvních narozenin Amálky bude spojená i s kolaudací nového domu v Třinci, který snoubenci dokončili před rokem. Práce okolo něj ale stále pokračují. "Dodělávají se věci venku kolem domu, ale jdeme na to postupně. Zrovna jedeme s Amálkou vybírat nějaké kytičky na skalku, na to se hrozně těším. Jsem ráda, že se nám podařilo alespoň část zahrady zatravnit, mám z toho radost. Když ale vidím dělníky, kteří na tom pracují, nejsem moc optimistická a myslím, že do Vánoc to určitě hotové nebude. Na druhou stranu není vše hotové naráz a já se můžu radovat z každé maličkosti, která se povede," upřesnila zpěvačka pro ŽivotvČesku.cz, že práce na domě ještě chvíli potrvají.

Přestože je Amálka na tomto světě teprve rok, už stihla poznat mnoho krás světa. Pro některé rodiče není cestování s tak malými dětmi jednoduché, ale Markéta Konvičková, jejíž dcerka je klidná a přizpůsobivá, si tyto momenty nemůže vynachválit.

"V dubnu to byly Kanáry, pak Chorvatsko a před pár dny jsme se vrátili z Řecka. Jsem ráda, že je malá taková, jaká je a nevadí ji letadlo a změny, díky tomu můžeme v klidu cestovat. Na poslední dovolené jsem si všimla toho, jak se partneři starají skvěle o děti, tráví s nimi čas v bazénu a moři, to byl i případ Rendy, který fungoval skvěle. Já mohla alespoň trošku relaxovat, ale když vidíte svoje dítě šťastné v moři, nechcete si to nechat ujít," dodala Markéta Konvičková pro ŽivotvČesku.cz jak si poslední dovolenou s rodinou užila.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.