Dceru Rosse a Rachel z Přátel hrála rozkošná dvojčata. Noelle a Cali vyrostly v krásné dívky

Emma v seriálu Přátelé
Emma v seriálu Přátelé
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 24. 5. 2021

V seriálu Přátelé byla v posledních sériích výraznou postavou malá Emma, dcera Rachel a Rosse. Rozkošnou holčičku ztvárnily ve skutečnosti dvě dívenky, dvojčata Noelle a Cali Sheldonovy (18). Ty vyrostly v pohledné dospívající ženy a přestože si z natáčení nic nevybavují, rády své scény sledují v televizi.

Noelle a Cali Sheldonovy se proslavily už jako malé holčičky, když obě získaly roli Emmy v seriálu Přátelé. Práce s dvojčaty byla pro štáb jednodušší, když zrovna jedna holčička plakala a neměla na natáčení náladu, zastoupila ji ta druhá. Dívky v herectví pokračují dodnes a ví, že i jejich slavná dětská role jim pomůže k úspěchu.

"Jakmile jsme věděly co je televize a uměly jsme mluvit a chápat, rodiče nám řekli, že jsme hráli v seriálu Přátelé. Nedovolili nám ale, abychom se na něj podívaly. Musely jsme čekat do 13. narozenin," zavzpomínaly mladé herečky pro deník Daily Mail.

Po oslavě narozenin obě dívky okamžitě zasedly k televizi. "Nikdo nás nedostal od obrazovky. Dalo by se to nazvat maratonem, nechtěly jsme přeskočit na díly, kde jsme my dvě, chtěly jsme seriál vidět celý. Stejně jako skoro celý svět, i my jsme si ho absolutně zamilovaly," vysvětlily Noelle a Cali.

Přestože spousta herců, kteří se uchytí už jako batolata, si v dospělosti vyberou jinou cestu životem, Noelle a Cali zůstaly u herectví. Jejich zatím posledním úspěchem je kritiky vychvalovaný horor s názvem My, který vyšel v roce 2019.

Byla to právě účast v Přátelích, která dívkám dokázala, že chtějí dál hrát. "Uvědomily jsme si, že jsme byly součástí něčeho naprosto fenomenálního. Když jsme pak navštívily studia a podívaly se do kulis, u kterých jsme natáčely, pohltilo nás štěstí. Chceme v herectví pokračovat a doufáme, že se nám znovu povede spoluvytvářet něco tak fantastického, jako byli Přátelé," doplnily dívky, které vyrostly do krásy.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.