Demi Lovato prošla zásadní proměnou. Ze zpěvačky je krátkovlasá blondýna

Zpěvačka prochází vydařeným obdobím
Zpěvačka prochází vydařeným obdobím
Foto: Profimedia.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 20. 11. 2020

Demi Lovato prochází jedním z nejúspěšnějších období své kariéry. Úspěšně se vyhýbá drogám, zpívá, moderuje a pracuje na svém vzhledu. Nyní se navíc rozhodla změnit vizáž a z dlouhovlasé brunety se proměnila v blonďatou divu.

V minulosti byla Demi Lovato více než pro svou hudbu známá pro své drogové skandály. Dlouhodobě užívala narkotika, kterými se nejednou předávkovala. Léčebny se na čas staly jejím domovem.

Nepěkná poslední léta se mladá zpěvačka snaží hodit za hlavu a sebe i veřejnost přesvědčuje o tom, že se stala jiným člověkem. Vydává novou hudbu a dostává příležitosti i jako moderátorka.

Změna vizáže

Po vzoru Miley Cyrus, která prošla proměnou, aby se zbavila nálepky dětské hvězdy, se i Demi rozhodla, že škatulku bývalé narkomanky nejlépe opustí změnou vzhledu a vzala to pěkně od podlahy.

Už dlouhodobě Demi experimentuje s barvami vlasů, nikdy ale nijak zásadně nezměnila jejich délku. Své fanoušky tak dokonale překvapila fotkami, na kterých vypadá jako úplně jiná osoba.

Jemná pleť, dokonalé líčení, ale především krátké blond vlasy. Lovato se svěřila do rukou profesionálů a není nikdo, kdo by její nový vzhled nepochválil. Rozhodně jde o další krok vstříc lepším zítřkům.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.