Den "D" Dominiky Myslivcové se přiblížil. Influencerka se za pár hodin stane maminkou, ukázala velikost bříška

Influencerka Dominika Myslivcová
Influencerka Dominika Myslivcová
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 21. 8. 2023

Influencerka Dominika Myslivcová se co nevidět stane maminkou. Se svým partnerem Zdeňkem v pondělí ráno na sociální síti Instagram prozradili, že se chystají do porodnice. Milovnice luxusních značek totiž podstoupí plánovaný císařský řez. Krátce před otěhotněním řekla krásná Dominika pro ŽivotvČesku.cz, že by si přála pár kilo shodit. To se jí zřejmě od té doby nepovedlo, jelikož ji zastihla mnohem radostnější zpráva.

Jedna z nejsledovanějších českých žen na sociální síti Instagram se za pár hodin stane maminkou. O termín velkého dne, kdy s partnerem Zdeňkem přivítají na světě syna, se influencerka podělila na již zmíněné sociální síti.

"Dlouho jsem přemýšlela, jestli vám prozradím den D ještě před. Nejprve jsem si říkala, že asi ne, ale teď cítím, že chci, ať to víte a »prožijete« ten den se mnou," napsala někdejší milovnice růžové barvy ke snímku, na kterém je s budoucím tatínkem a sbalenou taškou do porodnice. "Zítra na nás moc myslete," dodala budoucí maminka s tím, že syna přivede na svět v úterý 22. srpna.

Pohledná influencerka se svým partnerem, kterým je podnikatel Zdeněk, randí přibližně rok a půl. V únoru blondýnka oznámila své těhotenství snímkem, k němuž výmluvně napsala »Projekt Baby«. Paradoxně krátce předtím Dominika na dotaz redakce uvedla, že by si přála pár kilo shodit. "Já se přiznám, že doma váhu raději nemám, takže kilogramy detailně nestuduji. Dovedu si ale představit, že bych pět až osm kilogramů ráda shodila," uvedla pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.