Reklama:

Den "D" Heleny Vondráčkové nastal: Mega koncert, o speciální oslavě v soukromí promluvil manžel

Helena Vondráčková
Helena Vondráčková
Foto: Se svolením Františka Jiráska
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 24. 6. 2024

Fenomenální zpěvačka Helena Vondráčková se dočkala velkého dne, na který se dlouho připravovala. Své 77. narozeniny, které má právě dnes (pondělí), oslaví velkolepým koncertem v největší české aréně. Ve vyprodané hale nebude legendární umělkyně vystupovat poprvé, ale ani naposledy. Svou životní show si zopakuje už v únoru příštího roku. Redakce ŽivotvČesku.cz ikoně české populární hudby popřála prostřednictvím jejího manžela Martina Michala vše nejlepší. Hlavní hvězda celého dne se totiž už od včera pečlivě připravuje na dnešní večer. Manžel zpěvačky prozradil, co pro oslavenkyni chystá za překvapení po skončení velkolepé show.

Reklama:

Legendární umělkyně Helena Vondráčková se už od neděle připravuje v rámci »generálky« na svou životní show v O2 areně. Svůj narozeninový koncert ohlásila zpěvačka už v listopadu na galavečeru předávání cen Český slavík. Leoš Mareš, který je hlavním organizátorem chystaného koncertu, tehdy šokoval informací, že koncert se vyprodal za pouhých 55 minut.

Reklama:

V pondělí večer se už fanoušci dočkají a společně se svou oblíbenkyní oslaví její 77. narozeniny. Nebude však chybět ani oslava v soukromí, kterou pro zpěvačku chystá její manžel Martin Michal.

"Po O2 areně jedeme domů i s celým týmem a tam je připravená oslava. Teď je tam naše asistentka a věší tam různé balónky a fáborky," prozradil pro ŽivotvČesku.cz životní partner Heleny Vondráčkové, co chystá na večer.

Redakce ŽivotvČesku.cz se také Martina Michala dotázala, jaký dárek pro svou manželku přichystal. "Já už jsem jí dárek dal, dostala ode mě kožešinové paleto a sluchátka do uší," uvedl manžel a manažer úspěšné pěvecké legendy, která letos zároveň slaví i šedesát let na scéně.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: