Reklama:

Den po rozvodu neuvěřitelně omládla. Iveta Lutovská radikálně změnila účes

Iveta Lutovská
Iveta Lutovská
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 6. 6. 2024

Říká se, že ženy mění účes, když v jejich životě nastane zásadní změna v oblasti lásky. Moderátorka Iveta Lutovská před dvěma dny na sociální síti oznámila, že je šťastně rozvedená. Dvojnásobná maminka si pár hodin poté skočila ke kadeřníkovi, aby novou životní etapu ještě více podpořila. Půvabná blondýnka si nechala zkrátit dlouhé vlasy na mikádo a neuvěřitelně tím omládla. V případě někdejší miss prý není rozvod prohrou, naopak ho vnímá jako příležitost pro nový začátek. Iveta s manželem se rozvedli po patnácti letech. Co obecně může stát za rozpadem zdánlivě šťastné rodiny, vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz psycholožka Radana Rovena Štěpánková.

Reklama:

Manželství moderátorky a někdejší miss Ivety Lutovské a podnikatele Jaroslava Víta dospělo před pár dny ke svému oficiálnímu konci. Rodiče dcery Anety a syna Matěje spolu nežijí už přes dva roky a v úterý se blondýnka pochlubila, že je rozvedená.

Reklama:

V jejím případě nešlo prý ale o žádnou tragédii. "Vždycky jsem měla pocit, že rozvod je taková životní prohra. Ale není! Jen černé na bílém, že ne vždy je výběr partnera dobrou volbou a že člověk chybuje i tomto směru... a že život jde dál a je a bude lepší," uvedla na svém instagramovém profilu známá moderátorka Televizních novin.

Vítězka České Miss z roku 2009 navštívila svého kadeřníka jen pár hodin poté, co se pochlubila soudním rozsudkem na sociální síti. "Kdy jindy změnu než teď, rozvedená jsi poprvé," řekl prý kadeřník Ivetě, když bral do ruky nůžky.

Vlasová proměna půvabné blondýnky je skutečně radikální. Takto krátké vlasy snad Iveta nikdy neměla a nutno podotknout, že jí změna velmi prospěla. Pochvaly se na Instagramu dočkala i od kolegyň Renaty Langmannové či Kateřiny Průšové.

Co může být příčinou toho, že se domněle šťastné rodiny rozpadají, popsala pro ŽivotvČesku.cz psycholožka a terapeutka Radana Rovena Štěpánková.

"První dítě je pro vztah zkouška, kdy se zcela mění dynamika, člověk musí svou pozornost dělit mezi více osob, nemá tolik času pro sebe a ani pro druhého, takže zvlášť ta milenecká složka vztahu může utrpět trhliny," popsala pro ŽivotvČesku.cz psycholožka.

"Poté, co se vše usadí, což je třeba kolem věku šesti let dítěte, kdy už nevyžaduje tolik péče, se vše začne vracet do starých kolejí. Druhé dítě poté může se vztahem znovu zamíchat, lidé se musí znovu přizpůsobovat a neradi se vzdávají znovunabyté svobody," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz psycholožka Radana Rovena Štěpánková.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: