Děsivou nehodu v Mladé Boleslavi zachytily kamery. Video ukazuje náraz auta do skupiny chodců

Policie požádala veřejnost o pomoc.
Policie požádala veřejnost o pomoc.
Foto: Policie ČR
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 3. 5. 2021

V minulém týdnu došlo k vážné dopravní nehodě, při které řidič automobilu najel do skupiny lidí u brány české automobilové společnosti v Mladé Boleslavi. Důvody zatím nejsou známé a policie provádí vyšetřování, ve kterém mají kriminalisté pracovní verzi – zdravotní indispozici řidiče, kterému se mohlo udělat zle. Nyní zveřejnila video, ve kterém je celá situace zachycena kamerami. "Letecká doprava musela jednu ženu transportovat s těžkým zraněním do nemocnice v hlavním městě. Do mladoboleslavské nemocnice pak byli převezeni dva další zranění muži," uvedla tisková mluvčí Policie ČR.

Krátce před 10. hodinou večerní v úterý 27. dubna došlo k dosud nevysvětlené dopravní nehodě. Před vstupní bránou číslo 11 automobilové společnost došlo v Mladé Boleslavi došlo ke sražení skupiny chodců, která se pohybovala v blízkosti. Osobní automobil značky Volkswagen Passat najel do lidí ve vysoké rychlosti.

"Při nehodě byli zraněni tři lidé a na místě zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému. Letecká doprava musela jednu ženu transportovat s těžkým zraněním do nemocnice v hlavním městě. Do mladoboleslavské nemocnice pak byli převezeni dva další zranění muži," vyjádřila se pro ŽivotvČesku.cz tisková mluvčí Policie České republiky Lucie Nováková.

Zdroj: Policie ČR

Jejich láska skončila před 17 lety rozchodem, ale vzájemné city byly natolik hluboké, že n...

Policie nyní zveřejnila video z děsivé události, na kterém řidič srazí chodce a jeho auto zastaví až náraz do brány. Podle dostupných informací policie 42letý muž za volantem nebyl pod vlivem drog ani alkoholu, podstoupil testy a dechovou zkoušku. Celý případ mají na starosti mladoboleslavští kriminalisté. Byly zahájeny úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu Obecného ohrožení.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu