Děsivou nehodu v Mladé Boleslavi zachytily kamery. Video ukazuje náraz auta do skupiny chodců

Policie požádala veřejnost o pomoc.
Policie požádala veřejnost o pomoc.
Foto: Policie ČR
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 3. 5. 2021

V minulém týdnu došlo k vážné dopravní nehodě, při které řidič automobilu najel do skupiny lidí u brány české automobilové společnosti v Mladé Boleslavi. Důvody zatím nejsou známé a policie provádí vyšetřování, ve kterém mají kriminalisté pracovní verzi – zdravotní indispozici řidiče, kterému se mohlo udělat zle. Nyní zveřejnila video, ve kterém je celá situace zachycena kamerami. "Letecká doprava musela jednu ženu transportovat s těžkým zraněním do nemocnice v hlavním městě. Do mladoboleslavské nemocnice pak byli převezeni dva další zranění muži," uvedla tisková mluvčí Policie ČR.

Krátce před 10. hodinou večerní v úterý 27. dubna došlo k dosud nevysvětlené dopravní nehodě. Před vstupní bránou číslo 11 automobilové společnost došlo v Mladé Boleslavi došlo ke sražení skupiny chodců, která se pohybovala v blízkosti. Osobní automobil značky Volkswagen Passat najel do lidí ve vysoké rychlosti.

"Při nehodě byli zraněni tři lidé a na místě zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému. Letecká doprava musela jednu ženu transportovat s těžkým zraněním do nemocnice v hlavním městě. Do mladoboleslavské nemocnice pak byli převezeni dva další zranění muži," vyjádřila se pro ŽivotvČesku.cz tisková mluvčí Policie České republiky Lucie Nováková.

Zdroj: Policie ČR

Policie nyní zveřejnila video z děsivé události, na kterém řidič srazí chodce a jeho auto zastaví až náraz do brány. Podle dostupných informací policie 42letý muž za volantem nebyl pod vlivem drog ani alkoholu, podstoupil testy a dechovou zkoušku. Celý případ mají na starosti mladoboleslavští kriminalisté. Byly zahájeny úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu Obecného ohrožení.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.