Detaily dětství Leoše Mareše. Promluvila nejdůležitější žena jeho života

Leoš Mareš s maminkou Lenkou
Leoš Mareš s maminkou Lenkou
Foto: Profimedia
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 12. 5. 2024

Moderátor Leoš Mareš zavítal v neděli na Den matek do svého rodného Berouna, aby navštívil maminku a babičku. Při té příležitosti natočil se svou maminkou Lenkou video, kde se ptá na to, jaký byl v dětství. Ze slov sympatické blondýnky vyšlo najevo, že oblíbený spíkr pořádně zlobil. "Ve škole jsi hrozně zlobil," řekla Lenka Marešová ve videu, na kterém svého osmačtyřicetiletého syna hladí po tváři. Leoš Mareš před týdnem zakončil své turné po republice, které bylo mimořádně úspěšné. O tom, v čem bylo jeho vystoupení jedinečné, promluvila pro ŽivotvČesku.cz jedna z jeho fanynek.

Moderátor a showman Leoš Mareš si po intenzivním turné užívá volnější dny. S dcerou Alex zavítal v pátek na úvodní hokejové utkání mistrovství světa, v sobotu pak na fotbalové derby. Nedělní odpoledne poté strávil opět s dcerou, se kterou vyrazil za svojí maminkou a babičkou do Berouna.

U příležitosti Dne matek se Leoš své maminky zeptal, jaký byl v dětství a zda zlobil. "Jak kdy," odpověděla matka Leoše Mareše. "Ve škole jsi zlobil strašně," upřesnila s tím, že se před jeho paní učitelkou z gymnázia vždy chtěla raději schovat.

"Když se tvoje učitelka blížila k mému baru, tak bych se nejraději vygumovala," překvapila Lenka Marešová samotného Leoše, který si nepamatoval, že by ve škole zlobil. "Naposledy jsem tě hrozně zmlátila, ruply mi nervy," prozradila další detaily z moderátorova dětství.

Několikatýdenní turné po republice znamenalo pro Mareše obrovský úspěch. Diváci odcházeli z jeho koncertů naprosto nadšení. To pro populárního showmana byla dozajista největší odměna. Jedna z fanynek o koncertě Leoše Mareše promluvila pro ŽivotvČesku.cz. Z jejích slov bylo patrné, že se jednalo opravdu o mimořádné vystoupení.

"Koncert byl naprosto úžasný!! On sám Leoš je naprosto výjimečný, tím pádem je výjimečné všechno, co dělá. A úplná přednost je to, že si celý koncert i sám odmoderuje," řekla po březnovém koncertě v Liberci pro ŽivotvČesku.cz Marešova nadšená fanynka Tereza.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.