Detaily domu Evy Burešové a Přemka Forejta za zhruba 13 milionů. Jejich hnízdečko lásky zatížené hypotékou zhodnotil realitní expert

Dům Evy Burešové a Přemka Forejta
Dům Evy Burešové a Přemka Forejta
Foto: ŽivotvČesku
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 3. 7. 2022

Herečka a zpěvačka Eva Burešová (28) si se svým současným partnerem, kterým je kuchař a kontrolor kvality hranolek Přemek Forejt (35), pořídili dům snů. Redakci ŽivotvČesku.cz se podařilo zjistit, že jde o dům s pozemkem 3000 metrů čtverečních v obci Struhařov u Benešova. "Lokalita je poměrně oblíbená, to z ní dělá dostupnost do Prahy," uvedl pro ŽivotvČesku.cz proslulý český realitní makléř Dušan Měchura ze společnosti Next Reality.

I když Přemek Forejt tráví velkou část svého času v Olomouci, kde šéfuje tamní známé restauraci, Eva Burešová se kvůli práci pohybuje převážně v Praze. A je jasné, že láska přece jen hory přenáší. Pár ještě nedávno prohlašoval, že kvůli větším vzdálenostem společné bydlení se vším všudy neplánuje.

"Olomouc není severní pól, vše se dá zvládnout," okomentovala před časem vztah na dálku pro ŽivotvČesku.cz Eva Burešová, která se dušovala, že v tom nevidí problém. Ukázalo se, že realita je opět trochu jiná, neboť pohledná zpěvačka nejspíš změnila názor.

Podle zjištění redakce ŽivotvČesku.cz si totiž dvojice společně pořídila dům v obci Struhařov u Benešova, o čemž se může každý přesvědčit v katastru nemovitostí. "Bohužel, dům, kde pozemek byl přes 3000 metrů čtverečních, je prodaný. Je to už nějakou dobu," potvrdil před časem informaci pro ŽivotvČesku.cz makléř Petr Doležal ze společnosti Have reality, který prodával slavné dvojici dům.

Hypotéku na nemovitost si podle zjištění redakce berou společně. Cena domu, který pár pořídil, je okolo 13 milionů korun. To svědčí o tom, že láska mezi nimi je skutečně vážná, když se odváží k takovému závazku, který často trvá delší dobu než výchova dítěte.

"Pořídili to na úvěr poskytnutý od známé banky, která je součástí velké finanční skupiny a před lety vznikla spojením devíti italských bankovních domů, nebudeme říkat název. V tuto chvíli má katastr 30 dnů na zápis o změně vlastnictví," popsal před měsícem pro ŽivotvČesku.cz zdroj blízký Evě Burešové, která se mu často se vším svěřuje. Sama herečka o své životní novince nakonec informovala na svém Instagramu.

Podle špičkového realitního experta Dušana Měchury nejde o dům, který by byl něčím mimořádný. Snad jediné, co dělá dům atraktivní, je velikost pozemku. "Lokalita je to velmi oblíbená díky dostupnosti do Prahy, kdy je to i kousek do Benešova, kde je veškerá občanská vybavenost. Dům není ničím výjimečný, na druhou stranu má velký pozemek, což je přidaná hodnota, protože dnes nemovitostí s velkým pozemkem moc není," zhodnotil odborník pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.