Diana Kobzanová promluvila o předčasném porodu a ukázala snímek dcery, která dostala jméno Nelly

Diana Kobzanová
Diana Kobzanová
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 24. 3. 2023

O pořádné překvapení se postarala modelka Diana Kobzanová (41) - stala se potřetí maminkou, když přivedla na svět na začátku března třetí dceru. S hokejistou Michaelem Frolíkem (35) se rozhodli, že jí dají jméno Nelly. I když někdejší modelka a moderátorka těhotenství utajila, svým sledujícím na sociálních sítích nyní prozradila pár podrobností. Pro ŽivotvČesku.cz před časem promluvila o tom, jak si roli maminky užívá. "Mateřství si užívám někdy více, někdy naopak méně, hodně záleží na tom, jak holky zlobí," uvedla s úsměvem Diana.

"Nelly Frolik 9.3.2023. Narodila se trošku dřív, na Floridě. Aby bylo jasno, manžel by u plánovaného porodu byl, bohužel to díky předčasnému neplánovanému porodu nestihl. Froldovi jsem řekla, ať v této nejdůležitější části sezony zůstane s týmem a pomůže k nejlepšímu výsledku v playoffs…Tatínka si užijeme, až splní klubové povinnosti," sdělila na sociální síti Instragram trojnásobná maminka ohledně svého již třetího porodu.

Dále pak Diana Kobzanová ještě pokračovala v rámci svého sdělení v takzvaném příběhu. "Omlouvám se všem za strohou zprávu, ale čím kratší a stručnější, tím míň s***ek v bulváru. Účet zase vypnu hned, jak to bude možné," doplnila.

Diana Kobzanová se s manželem před dvěma lety přestěhovali z Kanady, kde hrál Frolík za Montreal Canadiens, zpět do Evropy. Nejprve žili ve Švýcarsku, v loňském roce se vrátili zpět do ČR. Dům mají ale i na Floridě. Společně vychovávají nyní již tři dcery - čerstvě narozenou Nelly, v prosinci 2014 se jim narodila Ella a Lily se narodila v dubnu 2018.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.