Diana Kobzanová se po letech vrátila na přehlídkové molo: Užila jsem si to, prozradila dvojnásobná maminka

Diana se svou milovanou rodinou.
Diana se svou milovanou rodinou.
Foto: Profimedia.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 24. 8. 2020

Diana Kobzanová (38) je několik let na plný úvazek pyšnou maminkou. Zároveň oddanou partnerkou hokejového génia Michaela Frolíka (32). A protože se kráska udržuje v naprosto skvělé formě, tak ji fanoušci po delší době mohli obdivovat na přehlídkovém molu. Diana pro ŽivotvČesku.cz prozradila, jak si přehlídku užila.

Bývalá Miss Diana Kobzanová moderovala módní přehlídku Beaty Rajské, která se konala ve Vratislavicích nedaleko Liberce. Dlouhonohá blondýnka se u té příležitosti po letech prošla po mole a spolu s ní i její krásné dcerky. Na akci je doprovodil i tatínek Michael Frolík. "Užila jsem si to, bylo to báječně a zároveň to bylo náročné, ale věřím, že pro lidi akce byla příjemným zpestřením," řekla pro ŽivotvČesku.cz půvabná Diana.

Účastníci přehlídky neobdivovali jen perfektní křivky krásné Diany. Modelce dělaly společnost obě její rozkošné dcery – Ella (6) a Lily (2), pro které to byla vůbec první přehlídka v životě v roli modelek.

Diana prozradila, že mateřství si hodně užívá, ale někdy, jak ví každá maminka, to je s potomky náročné.

"Mateřství si užívám někdy více, někdy naopak méně, hodně záleží na tom, jak holky zlobí," dodala s úsměvem Diana pro ŽivotvČesku.cz o své roli dvojnásobné maminky.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.