Díky Romanovi jsem shodil 15 kilogramů, prozradil Jan Punčochář. A odhalil recept na hubnutí

Roman je zvítězil v populární kuchařské show
Roman je zvítězil v populární kuchařské show
Foto: Archiv TV Nova
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 14. 10. 2020

Roman Staša (32) patří mezi soutěžící populární soutěže o vaření. Sympatický kudrnatý mládenec si dokázal získat srdce diváků nejen svým vtipem, dovedností, ale třeba tím, že v minulosti na ledě profesionálně hrál hokej. Dnes je dokonce trenérem porotce Jana Punčocháře, který výrazně shodil na váze.

Ještě jako teenager patřil Staša mezi talentované české hokejisty. Hrál v mládežnické reprezentaci po boku Jakuba Voráčka a později se zúčastnil zámořských kempů. V té době o něj jevili zájem skauti z NHL.

Následně přišel kariérní pád, když se nepohodl ve Zlíně s trenéry. Případný přestup by totiž kvůli svazovým tabulkám vyšel na milion korun, což klub odmítl zaplatit. "Teď jsem za to rád. V tom systému bych nechtěl být,“ prozradil Roman ze soutěže MasterChef s tím, že když se hráč v českém hokeji některému klubu znelíbí a nemá na to zaplatit vysoké odstupné, tak nemá ani možnost přestupu. 

Když to nevyšlo na ledě. Dal se na vaření. A týden co týden nejen divákům u televizních obrazovek, ale i porotcům dokazuje, že na to má.

S hokejem nadobro nesekl. Občas si na ledě zabruslí, ale spíš už jen rekreačně. Ale ve formě se udržuje stále. Dokonce jako trenér, který dal lidově řečeno do latě Jana Punčocháře. "Chodím s Romanem pravidelně cvičit. Jsem teď více v pohybu a díky tomu jsem shodil asi 15 kilogramů," řekl pro Život v Česku Jan Punčochář, který si služby Romana Staši nemůže vynachválit.

"Teď nám fitka zavřeli. Takže cvičím doma. A čekáme, až se to opět otevře. Každopádně tréninky s Romanem jsou super, jde o komplexní cvičení a posilování, hodně kardio cvičení a vždycky se skvěle zapotím. Takže jsem upravil stravu a začal se hýbat. Jiný recept alespoň u mě nefunguje, jak shodit na váze," dodal Jan Punčochář pro ŽivotvČesku.cz

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.