Diskuze kolem jména pro miminko a rozhozené zažívání. Krásná Jitka Boho promluvila o pokročilém těhotenství i velkém stěhování, které ji brzy čeká

Jitka Boho
Jitka Boho
Foto: Nextfoto
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 10. 8. 2022

Vítězka České Miss z roku 2010 Jitka Boho (30) právě vkročila do osmého měsíce těhotenství. Z předchozího manželství s muzikantem Lukášem Boho (36) už má dceru Rosalii (6), která se zanedlouho dočká sourozence. Modelka i její partner, pražský radní Tomáš Hřebík (42), pohlaví očekávaného miminka znají, pro ostatní bude překvapením. "Vedeme doma diskuze ohledně jména, ještě ale nejsme na 100 procent rozhodnuti. Debaty jsou to ale vtipné a zábavné," prozradila redakci ŽivotvČesku.cz půvabná brunetka, která se ještě před porodem musí stihnout přestěhovat.

Poprvé se Jitka Boho stala maminkou v roce 2015, kdy bývalému manželovi porodila dceru Rosalii. Po rozvodu v roce 2020 se odstěhovala zpátky do Třebíče, odkud pochází, a věnovala se hlavně mateřským povinnostem.

Nyní čeká druhého potomka, který by měl přijít na svět na podzim a jehož otcem je politik Tomáš Hřebík, s nímž ještě neoslavila ani první výročí vztahu.

Bývalá modelka promluvila o tom, jak pokročilé těhotenství v horkých letních dnech zvládá. "Odpočítávám dny do porodu. Už jsem se trochu aklimatizovala, ale večery a noci jsou obtížné. Kvůli bříšku se snažím spát jen na boku, ale ráno se stejně probudím na zádech a všechno mě bolí," popsala s úsměvem pro ŽivotvČesku.cz potíže, které trápí snad všechny nastávající maminky.

Jinak doma aktuálně řeší, jak vytouženého potomka, jehož pohlaví neprozradila, s partnerem pojmenují. "Vedeme doma diskuze ohledně jména, ještě ale nejsme na 100 procent rozhodnuti. Debaty jsou to ale vtipné a zábavné," popsala zpěvačka.

Semifinalistku první Česko Slovenské SuperStar čeká v blízké době ještě jedna velká událost. Na přelomu srpna a září by se měla sestěhovat do jedné domácnosti právě se svým partnerem. "Je zajímavé, že spolu začneme žít až měsíc před porodem. Doteď to byl spíš vztah na dálku, dojížděla jsem za přítelem z Třebíče," prohlásila pro ŽivotvČesku.cz s tím, že momentálně tráví čas na chalupě v severních Čechách.

"Byt ještě není dokončený. Je vymalováno a položené podlahy, teď čekáme na truhláře. Odstěhovaná z domova už ale jsem. Vzala jsem si na pomoc jednu holčinu, jen balení kuchyně nám zabralo čtyři hodiny. Žiju teď vlastně v krabicích, dokud nebude připraven nový byt k nastěhování," přiblížila bývalá miss.

Usměvavá brunetka o svém těhotenství pravidelně informuje také na sociální síti Instagram, kam vkládá i fotografie zachycující jeho průběh. Kromě rostoucího bříška na ní není poznat, že by měla za dva měsíce rodit. Stále se totiž pyšní perfektní postavou.

"Přibrala jsem zatím 9 kilo. Jsem hodně aktivní, pořád něco dělám, tak tím se udržuji. A chodím také na procházky. Co se jídelníčku týče, nijak zvlášť se nehlídám. Začala jsem tedy jíst lepek, kterému jsem se vyhýbala, ale žádné velké chutě nemívám. Když dostanu chuť na čokoládu, dám si ji. Ale ne celou, jen třeba dva čtverečky," řekla pro ŽivotvČesku.cz s tím, že jako většina těhotných má rozhozené zažívání.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.