Dítě se zlatými loknami je dávno minulostí. Angelo Kelly šel dohola a výrazně přibral. Dnes má pět dětí a je k nepoznání

Zpěvák Angelo Kelly jako 12letý chlapec
Zpěvák Angelo Kelly jako 12letý chlapec
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 30. 10. 2021

V devadesátých letech byl součástí fenoménu jménem Kelly Family. Jako tehdy dvanáctiletý chlapec Angelo Kelly (39) naprosto uchvátil svým fenomenálním hlasem a talentem nevídaných rozměrů, který bral dech i hudebním kritikům. Ale od dob největší slávy rodinného uskupení uběhla téměř tři desetiletí a nejmladší člen se změnil k nepoznání. Dnes je z něj pětinásobný otec, který všechny překvapil tím, že se ukázal dohola.

Deska Over The Hump odstartovala v roce 1994 s počtem 4,5 milionu prodaných desek jejich fenomenální úspěch. Kelly Family se představili jako rodinná kapela o osmi členech, získali si obrovské množství fanoušků napříč celým světem a jedním z důvodů, že se jim tak dařilo, byl nepochybně mimo jiné i nadaný zpěvák kapely Angelo Kelly – sympatický chlapec s hlasovým fondem a zlatavými vlasy až do pasu. Když zpíval hit An Angel, žádné oko nezůstalo suché a název skladby také odpovídal jeho vzezření.

Dnes je z něho dospělý muž, který na konci roku oslaví jubilejní 40. narozeniny. Sám si založil početnou rodinu, s manželkou a hudební skladatelkou Kirou Harms Kellyovou, s níž je v manželství už dlouhých 16 let, má tři syny – Williama, Josepha a Gabriela, a také dvě dcery – Helen a Mary. Společně žijí v Irsku a i když Kelly Family jako taková už neexistuje, založil své rodinné hudební uskupení Angelo Kelly & Family.

Kdo si ho pamatuje jako kouzelné dítě se zlatavými loknami, které mu záviděla kdejaká dívka, asi by ho stěží poznal. Interpret největších hitů Kelly Family výrazně přibral, ale především se zbavil svých vlasů – šel dohola. Ale ukázalo se, že se jedná pouze o šikovnou masku v rámci natáčení hudebního klipu jeho dvacetiletého syna Gabriela. "Šlo to poměrně rychle, trvalo to asi hodinku. Větší výzvou se stalo najít vhodnou plešatou masku, která by seděla na obrovskou hlavu mého otce," řekl se smíchem Gabriel Kelly, jak uvedl deník The Build.

A tak byla »plešatá« proměna Angela Kellyho jen výsledkem šikovné práce maskérky - skutečně neuvažuje o tom, že by se vlasů definitivně zbavil. Sám již dříve uvedl, že vzhledem k jeho tvaru hlavy, by mu pleš zkrátka neslušela.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.